Wpis z mikrobloga

  • 5
#logikarozowychpaskow #truestory #woodstock

Mirki w tamtym roku bylem na woodzie i zajaralem sie #lvlmax tym festiwalem, jest to dla mnie cos niesamowitego! Za to mój różowy ciagle mówił, ze nie chce jechac sratata, cpuny, syf, nie jej klimat itd i nigdy ze mną nie pojedzie bo wie jak było w tamtym roku (kumplowi zalal sie telefon piwskiem i wymienialismy sie ciagle i jak mial tam swojego sima, to nie zgadniecie ale mój wówczas nie mial zasięgu, i jak lazilismy osobno przez jeden dzień to trudno przełożyć kartę, a przecież gpsa w dupsku nie mamy żeby się namierzyć). W tym roku niestety przez prace nie mogłem jechać ale wczoraj dostałem propozycje wyjazduna spontaniie, więc oznajmilem #rozowemu, że jest akcja i chcę jechać na 1noc (w tamtym roku 7) i mam teraz #gownoburze bo nie licze sie z jej zdaniem, nie szanuje jej itd -.- k---a jak bym poszedl z kolegami na miejscu chlac to też będzie problem, a teraz pewnie mialem taki plan wcześniej i zataiłem to.

  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bakter: mój były też mi takie akcje robił, w sensie, że jak dowiedziałam się o czymś w ostatniej chwili, co mu od razu przekazałam, to niby zaplanowałam to sobie i teraz durną zgrywam.


wytłumacz jej jak było, że ma dorosnąć i, że i tak pojedziesz, bo nie ma w tym nic złego. masz prawo się z kumplami gdzieś wyrwać, niech się ogarnie xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@berserka: no ja tez zawsze planuje, oszukuje itd. Ona tego nie przyjmuje, nie rozumie i nie chce zrozumieć :p tak, pojadę bo nie chce przesiedziec życia w domu. Szanuje jej zdanie ale nie chce sie ograniczać.
  • Odpowiedz
@bakter: Loszka ma racje to festiwal dla podludzi, darmowość tego eventu ściąga z całej polski najgorsze ścierwo. Nie byłeś nigdy na żadnym innym tematycznym festiwalu, że tak się jarasz tym gównem?
  • Odpowiedz
@bakter: Wybierz się na płatny tematyczny festiwal nie koniecznie w polsce. Gwarantuje, że przestanie ci się podobać ten spend przypadkowych idiotów. No chyba że jedziesz tam tylko po to by się n-----ć.
  • Odpowiedz
@bakter: Mam podobną sytuację. Jak chcę na te 5 dni jechać na Wooda to zaraz raban, bo ona z tych co sobie bez faceta nie mogą znaleźć miejsca. Do tego wnerwia się ze zawsze z jakimś uszkodzeniem wracam, do tego brudny i nieogolony. Te argumenty są trochę z czapy akurat. Jednakże z drugiej strony ma też prawo się wnerwiać bo przy jej (rzadkich) urlopach jechałem gdzieś bez niej bo albo
  • Odpowiedz