Wpis z mikrobloga

Tak jak obiecałem wczoraj we wpisie pod #lukzdev dzisiaj mam dla was #timelapse z tworzenia Corpo Coach (podsumowanie + trailer) na #slavicgamejam.

#pokazmorde:
Na filmie jestem ja, ale od 3 sekundy jest też Dawid (muzyk / dźwiękowiec Angry John) w swoim żywiole. Miejscami do monitora zagląda @moonlajt, która w trakcie jamu uczyła się od zera grafiki komputerowej - wektory (kto pamięta #jaknarysowackota ( ͡° ͜ʖ ͡°)?).

W 1:32 oraz 2:20 są sekcje z ekranu @moonlajt gdzie pracuje nad grafikami w #inkscape .

#muzyka na filmie to track z gry przygotowany przez Dawida. Oryginał oraz kilka innych utworów, które przygotował na jamie: https://soundcloud.com/dawidwmika/corpo-coach-soundtrack .

Na #nocnazmiana raczej spaliśmy, ale IntelliJ IDEA oraz Sublime oczywiście #tylkonocny ( ͡º ͜ʖ͡º)

#gamedev #sgj15 #tworczoscwlasna
jasiek13 - Tak jak obiecałem wczoraj we wpisie pod #lukzdev dzisiaj mam dla was #time...
  • 19
@jasiek13: ale serio i bez złośliwości: to brzmi jak clipping spowodowany uszkodzonym kablem od głośników lub mikrofonu. Zdaję sobie sprawę, że pewnie jestem jedną z kilku osób (lub nawet jedyną), które w ogóle na to zwrócą uwagę, ale słuchając wyglądałem tak, jak na filmiku poniżej. ;d

Sublime oczywiście #tylkonocny

Czy jest na świecie ktoś, kto w Sublime używa jasnych palet barw? :D
rss - @jasiek13: ale serio i bez złośliwości: to brzmi jak clipping spowodowany uszko...
@rss: w założeniu miała być generyczna korporacyjna muzyka z "glitchami". Mi się podoba ;) pewnie dało się zrobić lepiej, ale trzeba pamiętać że to jam i obowiązują tu ostre ograniczenia czasowe więc wszystko trzeba robić na szybko.

Zmiana palety Sublime na dzienny powinna być karana.
@rss: Nie, jeszcze jest dużo do zrobienia przed jakimiś publicznymi testami, ale czasem pokazujemy się z grą na różnych imprezach (byliśmy na digital dragons, może ktoś od nas będzie na pixel heaven). Jak coś to postępy nad grą wrzucam pod #lukzdev :)
@devPie: Barbecue wyszło ekstra. A tam, można takie coś złożyć dla siebie, właściwie takie lapsy raczej się robi dla siebie na pamiątkę. Nie sądzę żeby wiele osób było zainteresowanych oglądaniem.