Wpis z mikrobloga

Witam szanownych programistów woJOWników kodu.

Chciałem napisać program, ale nie za bardzo mam umiejętności.
Chciałbym, żeby program realizował wizje wszystkich Polaków. Każdemu Mietkowi z Lewico... tzn. Solidarności1995 Chotcza Ćmiki Dolne, powinno się zaimplementować takie featury, żeby tylko jego bity, przepływały przez PKW i CPU - na mój ruch Kukiz15'. To ma być w skrócie taki cel tego programu.

Nie wiem, może napiszcie to w pehapie za 200zl. Czy co tam teraz używacie? Paru górników mogę wam ze śląska podrzucić, bo podobno tam na tych komputerach też coś kopiecie, JOWcoiny czy cuś takiego.

No nic w każdym razie, sam to chyba swoje bity przekaże na Platformę, raz mnie oszukali, drugi raz nie oszukają, wszak prawdopodobieństwo na kolejne z rzędu oszustwo się zmniejsza. Tak mówił mi Zbyszek Hołdys na urodzinach u Korwina jak obalaliśmy ten chory system w którym wodzowie kierują państwem. Na dwa sposoby. Podkreślam, na dwa sposoby. W ogóle z Korwinem to śmieszna historia była przy tym obalaniu bo.
He. He. Kiszczak mi zabronił o tym mówić. Kiszczak nie ma podobno prawo jazdy. Tak słyszałem.

No co tu jeszcze mam mówić, mój program co mi napiszecie powinien odznaczać się bardzo szerokim spektrum poglądów. Od linuksowców po konsolowców, od androidziarzy aż po windows phoniarzy.

A i jeszcze, żeby tak naprawdę to on nie był programem.

Mój serdeczny przyjaciel, poseł z PO, mówił, że jego kolegi syna brat - zna takiego gościa co w rodzinie ma takiego Tomka - i on to by za stówkę to zrobił, no ale teraz akurat jest na wakacjach w górach stołowych. Siedzi na krześle czy coś takiego. W każdym razie widzicie o co chodzi. Chodzi o to, aby zjednoczyć polaków chcących zmian.

Po prostu zmian.
By żyło się lepiej, wszystkim Polakom.

A co ten program ma robić tak ogólnie? No nic - po prostu ma działać.

  • 25