Wpis z mikrobloga

Siema wypokowicze!
Ten blablacar po zmianach jest tragiczny, wcześniej wszystko się dało po ludzku umówić a teraz czekam na moderacje głupiej odpowiedzi nie wiadomo ile czasu, teraz w nocy to w ogóle mają wolne i do rana zapewne będę musiał czekać.

Dlaczego jest to tak skonstruowane, że nie ma żadnej elastyczności w dogadywaniu się gdzie kogoś zabrać, jadę 1,5 tysiąca kilometrów to mam zaznaczyć każde miasto co 50km na mojej trasie, żeby cena za przejazd była jak najbardziej adekwatna ? Przykładowo jadę z UK do Polski i pyta się mnie gość czy go do Brukseli zawiozę a ma możliwość do zaznaczenia Brugge albo Berlin, to jedno będzie za tanio, a drugie za drogo. No i nikt nie bierze pod uwagę, że przwieźć kogoś przez sam kanał La Manche to wcale nie jest cena samego paliwa tylko niech sobie doliczą koszt promu/tunelu.

Tak #!$%@?ąc od głupoty serwisu to właśnie wybieram się w sobotę z Rugby, Warwickshire do Kostrzyna nad Odrą i chętnie kogoś zabiorę ze sobą po drodze (Northampton, Milton Keynes, Londyn). Poniżej link do oferty przejazdu:
https://www.blablacar.pl/podroz-londyn-kostrzyn-nad-odra-204290400

#blablacar #carpooling #transport #podrozujzwykopem #podroze #woodstock #woodstock2015 @BlaBlaCar
  • 4
@mateusz-krd:
nie wiem jak ceny blabla w UK, ale u nas standard to ok 10zł za 100km. Ty chcesz 3x tyle.
I chyba po to tyle tych miejsc, bo górny limit ceny Cię blokuje?

Jakbym znalazł stacje LPG to bym się w 300zł wyrobił jadąc samemu xD
nie doliczam tunelu, bo nie wiem ile kosztuje.

#januszebiznesu
No i nikt nie bierze pod uwagę, że przwieźć kogoś przez sam kanał La Manche to wcale nie jest cena samego paliwa tylko niech sobie doliczą koszt promu/tunelu.


@mateusz-krd: O ile kojarzę, cenę promu możesz ewentualnie doliczyć osobno, zaznaczając w opisie. Jeszcze potwierdzę.

Co do reszty - pracujemy nad tym, by nasz system rezerwacji był jak najbardziej wygodny dla użytkowników. To nie jest jego ostateczny kształt, na pewno, zresztą z tego
@hpiotrekh: niestety nie jade dieslem ani na lpg wiec sam koszt paliwa zeby dojechac do granicy to circa 900PLN (nie będę też oszczędzał na paliwie jadac 110kmh bo by mi ze 3 dni ta trasa trwała) + 450PLN za euro tunel wiec fajnie ze mam kogoś zabrać przykładowo z Londynu do Belgii za 80zl pozdro ;) albo cale 1500km za 200zl, szkoda tracić czasu na jeżdżenie i zgarnianie ludzi po 10milionowym
@BlaBlaCar Dzieki za odpowiedź, wiadomo, że dużo pracy jeszcze przed wami, ale brak możliwości negocjacji ceny to jest katastrofa mam też jednego pasażera który by chciał jechać dalej o 120km niż mój punkt docelowy, mogłbym go podrzucić dalej ale nie moge mu napisać ile to będzie kosztować (jeszcze naszą ukochaną a2 gdzie kilometr kosztuje 35gr ;)) bo jest to nielegalne tylko on zaznacza ze jedzie tam gdzie ja i muszę sie go