Wpis z mikrobloga

laski marudza o efekcie jojo;)


@r0ztrzepana0: laski marudzą o efekcie jojo, bo ich wiedza na temat odżywiania jest gówniana i po okresie w którym chudły i miały ujemny bilans, nastąpił okres, gdy miały dodatni bilans, bo przestały kontrolować kalorie. Tylko tyle, nie ma to żadnego związku z ilością jedzonych posiłków.
@wspolrzednebiegunowe: nie rozumiesz:> Miałam na myśli tooo iż jedząc 5 posilków na dzień nie potrzebujesz wielu kcal i nie masz zachcianek a osoba, która jada 2 razy na dobe w końcu wymieka...ma zachcianki aż w końcu organizm nie wytrzymuje i domaga sie wiecej. Koniec diety CUD:D
@SprzedamPlusa: Nie ma czegoś takiego jak zrzucenie tłuszczu "skądś". Musisz po prostu schudnąć i wtedy znika z całego ciała. Ćwiczenia Ci niewiele dadzą - najważniejsza jest dieta.
nie rozumiesz:> Miałam na myśli tooo iż jedząc 5 posilków na dzień nie potrzebujesz wielu kcal i nie masz zachcianek a osoba, która jada 2 razy na dobe w końcu wymieka...ma zachcianki aż w końcu organizm nie wytrzymuje i domaga sie wiecej. Koniec diety CUD:D


@r0ztrzepana0: Zależy co kto lubi. Ja np. wolę zjeść jeden porządny posiłek 600 kcal, którym się też psychicznie "najem", zamiast 3 malutkich po 200kcal.
@rzep: jeśli jadasz np 3 posiłki po 600kcal i mało sie ruszasz masz nadwagę albo młody jesteś i masz przemiane inną. Ja tłumacze jak jeść i ile jak chce sie schudnąc.


@r0ztrzepana0: A ja i @wspolrzednebiegunowe tlumaczymy Ci ze nie ma znaczenia ile posilkow dziennie jesz, wazne ile kalorii jesz lacznie. Jedni jedza 7 posilkow, inni 5 a inni 2 lub 3 - zalezy co kto lubi i co pasuje.
w końcu wymieka


@r0ztrzepana0: przecież napisałem, nie ilość posiłków ma znaczenie, tylko kalorie.

Miałam na myśli tooo iż jedząc 5 posilków na dzień nie potrzebujesz wielu kcal i nie masz zachcianek a osoba, która jada 2 razy na dobe


To już kwestia indywidualna. Ja chudnę przy <2200 kcal, rozbijając to na kilka posiłków na cały dzień, jestem głodny cały dzień. Jeśli zjem te 2200 kcal w godzinach między 18-21, w jednym
@rzep: po pierwsze nie wierzę, że jadasz dziennie tylko 600kcal ( w jednym niby posiłku)bo ludzie na diecie maja ograniczenie do 1000 a gdyby nawet, organizm odkłada to w postaci tluszczu vel robi zapasy.
@r0ztrzepana0: matko bosko! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@rzep pisze, że nie rozkłada dziennego zapotrzebowania na kilkanaście wręcz posiłków po 200-300 kcal tylko zjada swoje zapotrzebowanie w 3-4 po 600 kcal! I ma to sens bo nie łazi ciągle głodny!
A inną sprawą jest to, że nie ma znaczenia jak dostarczysz jedzenie do organizmu! Ba! Przy diecie IF znam gościa co wciskał 3000kcal jedym posiłkiem. O godzinie 22ej.
po pierwsze nie wierzę, że jadasz dziennie tylko 600kcal ( w jednym niby posiłku)bo ludzie na diecie maja ograniczenie do 1000 a gdyby nawet, organizm odkłada to w postaci tluszczu vel robi zapasy.


@r0ztrzepana0: Przecież Ci napisałem dokładnie:

Nie na dobę. Na posiłek. Zamiast jeść 3 "posiłki" po 200-300 kcal w odstępie paru godzin, wolę zjeść jeden porządny - np. duży obiad.


Czego nadal nie rozumiesz?