Wpis z mikrobloga

jest jakiś w miarę skuteczny sposób na zrzucenie paru kilogramów z brzuszka, żeby to jakoś wyglądało? ( ͡° ʖ̯ ͡°) (nie jest źle, ale jakbym się zabrał na poważnie to byłoby lepiej)
nie na siłce, jakoś w domu najlepiej, pocisnąć coś, jakiegoś treninga przed kąpaniem/snem

#mikrokoksy #trening
  • 42
  • Odpowiedz
@HANTEK2: na skakance po prostu najzwyklejsze podskoki? i przez ile minut? to co napisałeś dalej muszę jutro ogarnąć, bo jestem totalnym zerem w tym temacie i nie wiem co to za cuda, którre wymieniłeś (albo wiem, ale nie wiem, że tak się nazywają ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz
@saw_an_mars: a tam nie zdziala. Dobre kardio po 20 minut dziennie, tak zeby sie prawie posrac i bedzie jak ta lala. Oczywiscie mniej wpierdac:D ja jezdze ostatnio rowerem do pracy 12km i zrzucilem 4 kilo w dwa miechy, oczywiscie zre mniej. Dodam ze piwska i chipsow sobie nie odmawiam, wiec prwnie z 6 kilo bym zrzucil :D
  • Odpowiedz
@SprzedamPlusa: no to masz sporo innych aktywności do wyboru, nie idz po najmniejszej linii oporu czyt. brzuszki, bo to guano daje

@HANTEK2: bieganie owszem - zdziała, 20 min ciut przykrótko chyba, ze interwały + potem zwyczajny bieg
ja zrzuciłem ok 4kg w 5 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SprzedamPlusa: masz cwiczyc tak zeby sie zasapac, zapocic i najlepiej jeszcze miec zakwasy na drugi dzen. Podskoki, przysiady, wyskoki kolanka do brody z wymachem rak do gory itp. Energicznie i najlepirj szybko. Mysle ze wlasnie cwiczenia typu insane workout beda najlepsze.
  • Odpowiedz
i przez ile minut?


@SprzedamPlusa: przez 10 i pół, bo inaczej nic nie da...
Boże, ludzie naprawdę nie mają nawet ogólnego pojęcia jak działa ludzki organizm? Jedzenie to paliwo, tłuszcz na ciele to paliwo, dostarczaj mniej paliwa z jedzenia, aby organizm zużywał tłuszcz, dodaj aktywność fizyczną, która zwiększy ilość zużywanego paliwa, poprawi hormony i zabezpieczy masę mięśniową- najlepsza jest siłownia.

zero piwsk


@r0ztrzepana0: bo? chudnie się od mniejszej ilości jedzenia,
  • Odpowiedz
@r0ztrzepana0: specjalnie sie nie wczowam bo jeszcze mi sie nie chce i masz racje zre 2 gora 3 razy dziennie wiec organizm pewnie odklada. Jak podjadalem przez caly dzien to 3malem stala wage przez lata.
  • Odpowiedz
@SprzedamPlusa: nie przez ile minut tylko tak dlugo az sie nie zapocisz i nie zmeczysz tak ze bedziesz czul ogien w miesniach. Jak juz nie bedziesz mogl to jeszcze 2 minuty dluzej :D
  • Odpowiedz
5 razy dziennie niskokalorycznych dań a nie dwa razy na dzień co ma w cholere kcal i organizm odkłada, jesoos:/


@r0ztrzepana0: nie masz racji, nie ma jednoznacznego powiązania pomiędzy ilością posiłków, a utratą wagi.
Możesz jeść tę samą ilość kalorii w jednym posiłku, jak i w 10 w ciągu dnia- i tak będziesz chudła, różnice będą niewielkie (niekoniecznie na plus dal jedzenia wielu posiłków!), blogerki żywieniowe Cię oszukały :/
  • Odpowiedz