Wpis z mikrobloga

@George_Patton: @adzkrk: Gwoli ścisłości, Cypr nigdy nie wpadł w ręce państw Osi, Włosi nie byli w stanie poradzić sobie z brytyjską flotą na Morzu Śródziemnym. Myślę, że cała ta kartoniada ma tylko pseudologiczny sens - my jesteśmy komuchami, kibice Jagi to neonaziole, więc nasi dziadkowie gonili waszych aż do Berlina ;s
@OjciecMarek: wstyd, że takich podstaw nie wiedziałem i uznałem, że Cypr podzielił los Krety, niemniej podejrzewam, że motyw ich postępowania był taki jak właśnie napisałeś, te flagi z sierpiem i młotem się w to wpisują.
@KuwbuJ: To po prostu następstwo komuszej retoryki: kto nie z nami ten faszysta. Tak kazał swoim propagandzistom mówić Stalin i takie myślenie w zanieczyszczonych tym gównem głowach pozostało do dziś. Widać to nie tylko na przykładzie tej bzdurnej oprawy, ale np. wielu śmiałych tez głoszonych przez środowiska Krytyki Politycznej, G. Wyborczej czy palikociarzy.
@adzkrk: teraz po prostu nie mogą już działać tak odważnie jak kiedyś. na trybunach wystarczy, że się na codzień nie afiszują, ale każdy wie kto jest kto, tak jest w całej Polsce i 99% to akceptuje.
o Białymstoku najlepiej świadczy wyrok uznający swastykę na drzwiach za hinduski symbol szczęścia. takich rzeczy nie robi się z braku edukacji. podziemie ujawnia się przy okazji walki z imigrantami i na koncertach punkowych.