Wpis z mikrobloga

#csgobets #csgolounge #csgodds
Mecze EU 23/7/2015

Dziś kolejny dzień z mało interesującymi meczami. Zdecydowanie polecam SKIPnąć cały dzień i zatrzymać skiny do jutra, na finały CEVO. Jeśli jednak macie dużo niepotrzebnych skinów, lub po prostu nic nie robicie sobie z moich ostrzeżeń - poniżej moje analizy

Wolve vs. 5Peaks
BO5 13.00
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : 56-44
Moje oddsy : 49-51
Mój bet : Low na 5Peaks. W ostatnim starciu pomiędzy tymi team'ami, 5peaks wygrało 2:0. Co prawda grali wtedy z nieco innym składzie, ale i tak wydaje mi się że są w tym meczu lepszą drużyną. Ponieważ to BO5 - spodziewam się właśnie ich wygranej (3-1 lub 3-2). BARDZO DUŻE RYZYKO.

Vega vs. Pries
BO1 18.00
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : 72-28
Moje oddsy : 55-45
Mój bet : Gramy na oddsy i stawiamy ICB/Low na Pries. Jasne, Vega to lepszy team jednak pamiętajcie że mecz jest rozgrywany w rosyjskiej lidze. Jeśli nie widzicie tutaj wygranej Pries - odradzam jakikolwiek bet na Vega.

Players vs. Reason
BO3 18.00
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : 70-30
Moje oddsy : 55-45
Mój bet : S1mple vs Reason. Na razie ten mecz będę SKIPował, jednak jeśli Reason będzie mieć mniej niż 25 procent - myślę że postawie na nich Low/Med. Wynik tego meczu zależy tylko i wyłącze od tego jak zaprezentuje się S1mple, i czy uda mu się wycarry'ować swojego mix'a. Ostateczny bet znajdziecie w moim arkuszu, na kilka-kilkanaście minut przed rozpoczęciem meczu.

Publiclir vs. NerdRage
BO3 21.00
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : 23-77
Moje oddsy : 35-65
Mój bet : Na razie SKIP. Szczerze mówiąc nie widzę Publiclir biorącego dwie mapy od NerdRage, jednak na tym poziomie drużyn - jakikolwiek większy bet na NR to głupota. Jeśli procenty nie wzrosną (i wejdzie nam jakiś underdog w poprzednich meczach), myślę że dam ICB na Publiclir. Jeśli jednak NR będzie mieć finalnie mniej niż 70 - bet postawie prawdopodobnie na nich. Ostateczny bet znajdziecie w moim arkuszu, na kilka-kilkanaście minut przed rozpoczęciem meczu.

TSY vs. Pries/Vega
BO3 21.00
Lounge oddsy (na czas dodawania wpisu) : 73-27
Moje oddsy : ??-??
Mój bet : Dodam do arkusza po zakończeniu meczu Vega vs. Pries.

Legenda :
ICB - 4 itemki po 0.04-0.08
LOW - 1-3 procent ekwipunku
MED - 3-5 procent ekwipunku
HIGH - 6-10 procent ekwipunku

Moje typy i analizy zawsze znajdziesz na mikro z tagiem #csgodds także zachęcam do kliknięcia "obserwuj". Poza tym swoje analizy wrzucam też na csgodds.pl

Pamiętajcie że nie dodaję tutaj wszystkich swoich betów. Aby mieć pewność że obstawiacie dokładnie te same mecze co ja - sprawdzajcie mój arkusz na 15-20 minut przed każdym meczem. Jeśli nie piszę o jakimś meczu - oznacza to że go SKIPuje.

FaceBook || Twitter || Wykop || CSGOdds || Arkusz 10$
  • 6
@konovalovigor7: #csgodds #csgolounge #csgobets
AKTUALIZACJA : http://gyazo.com/75622aea29ed0850e9b1986fd0e10717
Jak widzicie na drabince - zarówno Reason vs Players (Evolution), jak i Public vs NerdRage - to mecze ćwierćfinałowe - co nieco zwiększa szanse na zwycięstwo overdog'ów (większe zaangażowanie, mniejsza szansa na throw). Nie obstawiajcie na razie tych meczy - muszę zrobić dokładniejszy research. Dodam ostateczne bety do arkusza po godzinie 17.00