Wpis z mikrobloga

@nint: spoko, jak pojechałem na wakacje do UK, to najpierw pranie robiłem ręcznie, dopóki moja współlokatorka nie uświadomiła mnie ze jest pralka. Wiec zadzwoniłem na Skype do swojego różowego, zanioslem laptopa pod pralkę i tłumaczyła mi co i jak nacisnąć żeby się wypralo :D
  • Odpowiedz
@nint: Pozdrawiam z mieszkania z trzema współlokatorami-samcami. Każdemu po kolei musiałam wytłumaczyć jak się obsługuje pralkę i suszarkę automatyczną, gdzie i co wlać, bądź wsypać, gdzie przekręcić, gdzie nacisnąć. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swojemu niebieskiemu zaś musiałam tłumaczyć przez telefon, niestety, i tak wyprał moją białą, satynową pościel ze swoimi dżinsami, ale niech już będzie. :D
#rozbrajajaceniebieskiepaski
  • Odpowiedz
@nint: O #!$%@?, jak straszną trzeba być ciotą żeby mnie umieć sobie zrobić #!$%@? prania, wychuchane przez mamusie #!$%@?, podanie śniadanie obiadek pranie sranie... I jeszcze moda na chwalenie się tym, jak można chwalić się swoją niezaradnością? Po co, no po jaki #!$%@?? Świat faktycznie staje na głowie
  • Odpowiedz
@Sszymon: przybij 5 cumplu, też nie ogarniam. Autentyk: mój znajomy (23 lvl) pokłócił sie z mamą i jak przyszło koszule prasować to poszedł do sąsiadki. Też sie tym chwalił. Nie miałem słów. EJ PACZCIE JAKI JESTEM MENSKI NIE MAM POJECIA JAK WŁĄCZYĆ PRALKE PRZECIEŻ TO BABSKIE ZAJĘCIE CO NIE MATI XDD
  • Odpowiedz
@nint: odwrotna sytuacja.
Dziewczyna chce włączyć jakiś film online
- Kliknełam odtwórz, przeniosło mnie, trzeba było wpisać swoje dane, potem przyszedł sms, a filmik nie chciał się załadować
- Czemu mnie nie zawołałaś?
- Włączenie filmu jest proste, chciałam dać sobie radę sama( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale już szkolenie z omijania instalowania adbarów i innych toolów do przeglądarki zrobione.
  • Odpowiedz