Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, możecie mi wyjaśnić po kiego czorta dajecie ludziom z karachana atencję? Przecież tym narcyzom o to chodzi, po to te całe durne akcje z papieżem, obrażaniem zmarłych itp. W tej sytuacji im mniej się o nich rozmawia, tym lepiej. Przecież oni są tak głodni uwagi, że cieszą się nawet z pogardy i oburzenia, zgodnie z zasadą, że nieważne, co się mówi, ważne że mówi w ogóle. A teraz, dzięki m.in. Wykopowi, trafili do tv - szczyt szczęścia dla takich ludzi! Mój skromny apel: nie pomagajcie im w zdobywaniu "sławy", nie wykopujcie, nie komentujcie, dobrze czy źle, olejcie, skażcie ich na to, co najbardziej boli narcyza: obojętność. A przede wszystkim:
#karachan #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
Pobierz K.....y - Mirki i Mirabelki, możecie mi wyjaśnić po kiego czorta dajecie ludziom z ka...
źródło: comment_ZL60SVVlszaNNZhDMf2u9QY4cLrK2KTX.jpg
  • 54
@TenebrosuS: Właśnie przez atencję im dawaną. Wykop to duży portal i często treści, które widzę tutaj trafiają potem do TV.
@AgentBroda: Nie wiem jak inaczej mogłabym o to zaapelować - telepatia niestety zupełnie mi nie idzie. Nie mam też waszych adresów/numerów telefonu, żeby wam to przesłać prywatnie, każdemu z osobna. Jeśli zaś mój apel podziała choćby na 10% osób, które ich komentowały i wykopywały czy też wymieniały się memami, to