@msichal: Tak przez te słynne olsztyńskie zapiekanki zostawiłem 2.5zł na dworcu w klopie, nawet najostrzejsze kebaby mnie tak nie r-------y jak ich zapiekaneczki, nie polecam.
@4deywid: No ja byłem dosłownie 2 razy w Olsztynie w przeciągu paru dni – właśnie w okolicach dworca. Ale na zapiekanki się z kolegami nie zdecydowaliśmy :)
@msichal: aaa może, ja tam tylko kebaba jadłam (też wyjście "do miasta (sic!)"). Takiego dobrego, że następnym razem chyba pójdę na te słynne olsztyńskie zapiekanki...
źródło: comment_30MtmAIUhCK5Zf3JdpsLOg2HLM5XJIyl.jpg
PobierzCzemu? Po co?
Taka budka wita po wyjściu z dworca "do miasta" :)
#pdk
@4deywid:
@Ethlinn:
te słynne zapiekanki były smaczne 10 lat temu. teraz są mocno średnie.