Wpis z mikrobloga

@AdamZz: takiego na alledrogo jeszcze nie widziałem ... Ale w dobrym stanie wizualnym i technicznym trzeba się liczyć z wydatkiem 30-40, a przy kolekcjonerskich nawet do 60 tyś. cebulionów ;)
@AdamZz: Nie wypada, ale zazdroszczę :) Kiedyś przesiądę się ze swojej w203 na takiego SEC-a w 5.6 l, mam nadzieje.

@TTymek: Nie moje rejony, ja z zachodu :D

@keep_it_real: Tak, S-Klasa :) Tylko jeszcze w tamtych czasach były takie oznaczenia:
- SE limuzyna
- SEL limuzyna przedłużana
- SEC coupe
I było coś jeszcze w oznaczeniach związane z silnikami, ale tego już nie pamietam (odysłam na Wikipedię, albo stronę
@kubenzi: pod każdym względem idealny nawet te wycieraczki na światłach nie przeszkadzają ;) osobiście nowe merce nie maja podjazdu do starych limuzyn, to samo BMW stare mi sie o wiele bardziej podobają niż te nowe plastikowe okrąglaki.
@areczkie: Dokładnie, ja widzę po swoim w203, że to już jest inna era samochodów, w domu miałem w123, w124, w202 i to wlasnie na w202 skończył sie prawdziwy Mercedes, przykro to stwierdzić ale tak jest.

@Lacik: Jeśli nie przeraża Cię to, że taki SEC to marerial kolekcjonerski i utrzymanie go bedzie troche kosztować to czemu nie :D
No i na wachę trzeba mieć, bo taka locha tylko w dużych 5l,