Wpis z mikrobloga

@HodOR_is_coming: ostatecznie jeszcze ustalimy, ale będzie jakieś "wprowadzenie do spintroniki", albo "zjawiska leżące u podstaw elektroniki spinowej" albo jeszcze coś innego. Miał być inny, ale jakby był ten pierwotny, to bym sie nie wyrobił, no i ze 100 stron by wyszło. A mamy odgórne wytyczne na ok. 30...
@jerzy110992: a widzisz :P No fizyka, i świeża, przez co ciężka, tematyka, praktycznie w 90% wykraczająca poza to, co miałem na studiach ;) Więc się trochę namęczyłem, a w sumie to jeszcze dwa dni męczenia. Potem nauka do egzaminu, obrona i jedziemy z magisterką ;D
@majas: mnie zdziwiło, że masz fizykę z licencjatem, nie inżynierem, myślałem że na tego typu kierunkach raczej inż.
Jeszcze mieścisz się w czasie by się bronić w lipcu? u mnie było trzeba oddać do 17tego lipca by się móc bronić w lipcu, a w sierpniu chyba za bardzo obron nie ma xd
@jerzy110992: no jestem na uniwersytecie, to mam licencjat. Co do obron, to u nas jest tak mało studentów, że praktycznie nie ma żadnych wytycznych odnośnie terminów, byleby dało radę zebrać komisję. No i akurat u mnie pasowało na 29 lipca, a mamy niepisaną zasadę, żeby oddawać na tydzień przed obroną. Więc chyba się uda ;)