Wpis z mikrobloga

Trochę #feels mój juz były #rozowypasek #!$%@? się z jakimś typem na imprezie po pijaku i zaszła w ciążę ;(


"Spedzilam cala noc na bzykaniu z fajnym kolesiem, ktory wczoraj wieczorem pod wplywem alko malo mi sie nie oswiasczyla a w kazdym razie uznal, ze jestem juz jego. Zgodzilam sie, bo chlopak naprawde fajny i do pogadania i do zabawy, przystojny. I tylko problem lezy w tym, ze na trzezwo stwierdzil, ze nie noze sie w nic na stale wciagac, bo latem ma sie wyprowadzuc do Wrocka. Uroczo. Z jednej strony nie zaluje, bo dobrze sie bawilam, a z drugiej mi wstyd i troche szmatowato sie czuje, ze sie z nim przespalam, a nic z tego wiecej nie bedzie. "
Nic z tego nie będzie ... #!$%@? cierpienie bul i rozpacz...
  • 113
@ThatFeel: Sorry Cumplu ale ty sie ciesz, ze tak wyszlo teraz, bo widac ze laska miala sklonnosci do #!$%@? sie i mogles wyjsc duzo gorzej gdyby to sie stalo w pozniejszym etapie zwiazku, nie mowiac juz o slubie. Skad sie w ogole dowiedziales, pochwalila ci sie?
#!$%@?, mirki, skad wy bierzecie takie szmaty. Wiekszosc z was wydaje sie w miare ogarnieta a nawet zwykle sebixy moga znalezc lepsza dziewczyne.
@ThatFeel: trudno radzić, dziewki nie znam, połóż na wadze, czy jesteście w stanie się dogadać, jak się wam związek układa, oukej kukułcze jajo złożone przed wykluciem, jak możesz z nią konie kraść to bodbijaj do jubilera i bierz na całe życie.