Wpis z mikrobloga

  • 423
Trochę #feels mój juz były #rozowypasek #!$%@? się z jakimś typem na imprezie po pijaku i zaszła w ciążę ;(


"Spedzilam cala noc na bzykaniu z fajnym kolesiem, ktory wczoraj wieczorem pod wplywem alko malo mi sie nie oswiasczyla a w kazdym razie uznal, ze jestem juz jego. Zgodzilam sie, bo chlopak naprawde fajny i do pogadania i do zabawy, przystojny. I tylko problem lezy w tym, ze na trzezwo stwierdzil, ze nie noze sie w nic na stale wciagac, bo latem ma sie wyprowadzuc do Wrocka. Uroczo. Z jednej strony nie zaluje, bo dobrze sie bawilam, a z drugiej mi wstyd i troche szmatowato sie czuje, ze sie z nim przespalam, a nic z tego wiecej nie bedzie. "
Nic z tego nie będzie ... #!$%@? cierpienie bul i rozpacz...
  • 113
  • Odpowiedz
@Figa-z-makiym: Nie, ale w życiu bym nie wychował bachora faceta który pukał moją laskę za moimi plecami.

@ThatFeel: pomóc z dzieckiem? Ocipiałeś? Ja wiem że love i takie tam, ale jedyna pomoc jaką powinieneś zaoferować to pomoc w wyprowadzce przez okno.
  • Odpowiedz
  • 1
@Arintor: @newerty: starałem się być wyrozumiały bo jestem sporo km od niej(miałem zamiar się przenieść do niej sierpniu). Chciałem ja wspomóc finansowo etc. Jak zobaczyła ze juz mi nerwy puszczają przez tel to skończyła gadać i tylko pisać chciała
  • Odpowiedz
Wszyscy zdrowi, nikt nie strzela, przyrost naturalny do przyszłej emigracji jest. No tak bedzie bolało parę lat. Możesz zamiast tego wykarczować ogród, tylko zgłoś na urzędzie bo będzie pisemko z żadaniem opłaty.
@ThatFeel:
  • Odpowiedz
@ThatFeel: Człowieku, toż to prawie jak trafiona 6 w Totku. Pomyśl, że miałbyś takie szmacisko za żonę o ona obrabiałaby pałki na lewo i prawo ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak to masz ją z głowy. Zapomnij o niej, życie toczy się dalej. Nie warto tracić czasu dla bezwartościowych ludzi.
  • Odpowiedz
@ThatFeel: dobrze że zrobiła to teraz a nie po ślubie. Współczuję kolesi co się jej oświadczył. Nie można być zbyt pobłażliwym bo wtedy to się tak kończy, wiem z własnego doświadczenia. Poboli i przestanie ona będzie mieć gowniaka i jakiś tam spokój ze nie została z tym sama, a Ty znajdziesz porządną kobietę.
  • Odpowiedz