Wpis z mikrobloga

Mirki dziwne to chyba że żona po niecałym roku od ślubu rzadko inicjuje #seksy prawda? Jak już się trafi coś to jest nudne jak nie wiem, żadnej chęci zmian, spróbowania czegoś nowego czy nawet fajnej bielizny. Już mi głupio jej coś sugerować. Własne mieszkanie, dzieci brak. Co tu mówić o seksach, jak ona nawet mnie nie całuje pierwsza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zalesie #przegryw #rozowepaski #zwiazki
  • 38
@tomkkoo:
Zacznij wprost - Kochanie, zauważyłem, że ostatnio jest jakoś chłodniej między nami, mniej ognia, pasji...

Zastanów się, też, czy nie zmieniły się wasze ciała od ślubu - jeśli #!$%@?ło Ci bęben, możesz wydawać się mniej atrakcyjny. Miłość miłością a biologia robi swoje. O to możesz zapytać. Jeśli ona przytyła to może się gorzej czuć ze swoim ciałem i też libido spada. Ja bym o to zapytał, Ty... Zastanów się, Ty
@tomkkoo: na razie nie krytykuj jej i nie mów, że to jej wina, że seksy są nudne. Może ma ukryte problemy zdrowotne, które wywołują u niej takie, a nie inne reakcje. Choćby problemy z hormonami, które ostatnio są cholernie popularne. Jeśli jeszcze bierze jakieś tabsy antykoncepcyjne to tym bardziej. Niech pójdzie do ginekologa i zmieni. A jak to nie pomoże to seksuolog. Jak to nie pomoże to wtedy można sugerować, że
@tomkkoo: Postaw ja przed wyborem albo uprawiamy normallny seks albo co weekend śmigam na dziwki. I tutaj masz trzy opcje albo będzie sie starać i będą super seksy poznie albo cie #!$%@? i nici z seksow ale gdzoes w podświadomości będzie wiedziala ze może cie stracić no i trzecia najciekawsza dostaniesz zgodę i będziesz co weekend na korwy z ziomkami smigal
@owsikalfred:

no i trzecia najciekawsza dostaniesz zgodę i będziesz co weekend na korwy z ziomkami smigal

Co jest szczególnie ciekawego w chodzeniu na dziwki?

Ostatnio jak sprawdzałem, można było i bez zgody (i wiedzy) żony. Tylko po co? I po co było budować związek?
@tomkkoo: Kup książkę "5 języków miłości". Naprawdę może dużo pomóc. Generalnie problem może być w tym, że Twój sposób wyrażania miłości to "dotyk" i tego też oczekujesz. Jak tego nie doświadczasz to wydaję Ci się, że żona Cię nie kocha i masz lipę. A może właśnie żona ma język "dobry czas" i dla niej samo spędzanie czasu z Tobą jest tak rozkoszne, że nic jej więcej nie potrzeba i wydaje jej