Wpis z mikrobloga

Mirki dziwne to chyba że żona po niecałym roku od ślubu rzadko inicjuje #seksy prawda? Jak już się trafi coś to jest nudne jak nie wiem, żadnej chęci zmian, spróbowania czegoś nowego czy nawet fajnej bielizny. Już mi głupio jej coś sugerować. Własne mieszkanie, dzieci brak. Co tu mówić o seksach, jak ona nawet mnie nie całuje pierwsza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zalesie #przegryw #rozowepaski #zwiazki
  • 38
@tomkkoo: próbowałeś z nią o tym porozmawiać? Rozmowa w małżeństwie czasem pomaga.
Jeśli trzymać się tego, że w małżeństwie łączą się w całość dwie połówki to staliście się jednym bytem. Co za tym idzie jeśli Ty się źle czujesz to w końcu Wasz związek będzie się pogarszał i w końcu jej będzie też źle.
Moja recepta: rozmawiaj z nią o tym. Bez rozmowy ona się nie domyśli, a Ty będziesz dalej
@tomkkoo: Nie powinno ci być głupio coś sugerować, tym bardziej, że to twoja żona :p No zmusić jej do niczego nie zmusisz, ale możesz z nią porozmawiać o tym, jesteście przecież małżeństwem i takich rozmów nie powinno się bać :p inaczej będzie jedna wielka frustracja. Rozmowa to podstawa, jakaś przyczyna musi być, razem możecie to omówić i dojść do porozumienia, bo może według niej jest wszystko ok, a tak może się