Wpis z mikrobloga

Dzwonie wieczorem do #rozowego
JA: Cześć Rybo co robisz?
ONA: Bla bla bla A Ty?
JA: Oglądam film
ONA: To może Ci przeszkadzam??!!
JA: Nie przeszkadzasz, zrobiłem PAUZĘ i zadzwoniłem do Ciebie żeby porozmawiać:)
ONA: Widzę że przeszkadzam to może się rozłączę!!
JA: Rybuniuniuniu nie przeszkadzasz bo specjalnie wcisnąłem na pilocie PAUZĘ i zadzwoniłem do Ciebie :)
ONA: Jak chcesz to sobie oglądaj! Zadzwoniłeś tylko na 5 minut żebym nie była zła że nie dzwonisz!!!
JA: Niuniu jak Ty już 30 min się drzesz...
ONA: Jak chcesz to sobie oglądaj!!!

#logikarozowychpaskow #kobiety #gorzkiezale #truestory
  • 146
  • Odpowiedz
Często tak mówię do #rozowego :)


@pawel1992xxx: I dlatego masz takie jazdy. Ona Cię traktuje jak śmiecia a w zamian otrzymuje słodkie słówka. Skoro ją nagradzasz za takie zachowanie to czemu ma tak nie robić? Ja bym gdzieś tak w połowie tej rozmowy powiedział "no elo" i się rozłączył. Za 3 minuty sama by zadzwoniła z powrotem, ale już z innym tonem.
  • Odpowiedz
Często tak mówię do #rozowego :)

@pawel1992xxx: I dlatego masz takie jazdy. Ona Cię traktuje jak śmiecia a w zamian otrzymuje słodkie słówka.


@Jakub_Puchatek: to nie jest bezpośrednia przyczyna, ale @pawel1992xxx ma trochę racji. doświadczenie mnie nauczyło, że w takiej sytuacji lepiej jest taką dyskusję uciąć krótko i nie dawać jej się nakręcać... bo finalnie, to dzwonisz, starasz się i będzie się to kończyło jeszcze większą zjebą
  • Odpowiedz
@pawel1992xxx: bez obrazy dla twojego różowego ale ja #!$%@?ę, tłumaczyć swoje #!$%@? umysłowe okresem, nie ogarniam takich lasek. z moją siostrą jest to samo, ona ma zły humor i wszyscy muszą patrzeć na jej sfochowany ryj
  • Odpowiedz
@InsaneMaiden: normalnie, zdrobnieniem imienia głównie. Wolę okazać jej uczucie przytulając ją, spędzając ciekawie czas, robiąc śniadanie czy mówiąc że ją kocham etc., a nie nazywając misiaczkiem, kochaniem, rybcią, niunią bleeee ona zresztą też tego nie lubi :p
  • Odpowiedz
@Groteskowy: nieźle, jesteś chyba pierwszą osobą, którą "spotkałam", która nie lubi tego :-) rozumiem, że np rybusiu, kotusiu, pysiaczku, pszczółeczko, tygrysku może być męczące ;-P ale "Kochanie" jest fajne! :-)
  • Odpowiedz