Wpis z mikrobloga

Dzwonie wieczorem do #rozowego
JA: Cześć Rybo co robisz?
ONA: Bla bla bla A Ty?
JA: Oglądam film
ONA: To może Ci przeszkadzam??!!
JA: Nie przeszkadzasz, zrobiłem PAUZĘ i zadzwoniłem do Ciebie żeby porozmawiać:)
ONA: Widzę że przeszkadzam to może się rozłączę!!
JA: Rybuniuniuniu nie przeszkadzasz bo specjalnie wcisnąłem na pilocie PAUZĘ i zadzwoniłem do Ciebie :)
ONA: Jak chcesz to sobie oglądaj! Zadzwoniłeś tylko na 5 minut żebym nie była zła że nie dzwonisz!!!
JA: Niuniu jak Ty już 30 min się drzesz...
ONA: Jak chcesz to sobie oglądaj!!!

#logikarozowychpaskow #kobiety #gorzkiezale #truestory
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pawel1992xxx: o stary, co te mirki to ja nawet nie xD
Z miejsca można poznać połowę forever alone, którzy nigdy nie byli w dłuższym związku i różowe, które nie potrafią się przyznać, że same czasem się tak zachowują (czyt. nikt im jeszcze tego nie uświadomił).

Hehe masz swój sposób zwracania się do różowego i droczysz się z nim hehe rak instant co za patola przecież wiadomo że tylko imieniem i nazwiskiem + pesel XD tylko patolnia zdrabnia, odzywki jakbyś spędził z tą osobą sporo czasu i się spoufalił, chyba ci o------o xXXXxDDD

Lel jak ktoś może być rozdrażniony a zwłaszcza kobieta z miesięcznym cyklem hormonalnym no nie no skąd ty je bierzesz hehe moje wszystkie dziefczyny były normalne ale ja to jestem alfa nie biere byle czego iks de
  • Odpowiedz
@pawel1992xxx: Przecież to banalne. Ona akurat w tym momencie nie miała o czym z Tobą rozmawiać/nie miała na to ochoty/była czymś zajęta/właśnie cię zdradzała z sąsiadem ( ͡º ͜ʖ͡º) więc zrzuciła poczucie winy na Ciebie i zakończyła rozmowę. Klasyka.
  • Odpowiedz
@pawel1992xxx: najlepsze są rady żebyś ją rzucił za to. (òóˇ) C--j z dwuletnim (tak sobie strzelam) związkiem, mieliście 5-minutową nawe-nie-sprzeczkę - to koniec. ()
  • Odpowiedz
Chyba odrobinę niezrównoważony jest ten Twój różowy. Sama jestem babą a zachowuję się normalnie.
Dzwonisz do dziewczyny a ona na Ciebie naskakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja pierdziele.
  • Odpowiedz