Wpis z mikrobloga

@92Gruszka: Przecież każdy ma prawo do własnego zdania... Robisz tak samo jak by teraz banda skinow się zebrała i zaczęła Cię atakować za to, że lubisz przyjąć w dupe... Strasznie boli mnie fakt, że od paru lat w Polsce homosie zaczynają przejmować zachowania feministek.
@Nokja: homosie na każdym kroku próbują przeforsować swoje racje i na sile zainteresować nimi innych. Po prostu tak jak pisałem wcześniej każdy ma prawo do własnego zdania. Ja np nie mam nic do pederastow, ale np uważam za obrzydliwe upublicznienie swojej miłości partnerskiej, czy adopcji przez nich dzieci. Bo to juz wykorzystuje niewinność i nieświadomość takiego dziecka, które nie ma szansy własnego wyboru. Trafiając do takiego domu jest indoktrynkwane, że takie
@badmagic: Nie przesłuchałam tej gównopiosenki, więc się nie będę wdawać w dyskusję. Wysłuchałam jedno przypadkowe zdanie z niej i wylewa się nienawiść. Coś takiego będę tępić i zgłaszać. Tyle. Nikt ci #!$%@? do dupy nie forsuje a inni niech kochają się tak jak chcą.