Wpis z mikrobloga

@greyson: będąc szczery to nie słuchałem tego nagrania, z resztą nigdzie się do niego nie odniosłem. Gdybyś miał problemy z czytaniem ze zrozumieniem to chodziło mi o reakcje na agresję, agresją.
  • Odpowiedz
@92Gruszka: pokrzywdzone są dzieci wychowywane przez pary pederastow, nienawiść i przemoc propagujesz właśnie tym swoim hur durrr zgłoście to szybko.

@Nokja: typowy pederasta przesiąknięty nienawiścią. - nie jesteś z nami to znaczy, że jesteś #!$%@?, #!$%@? wiesz i w ogóle zwykle bydło.
Twoja ostatnia wypowiedź tylko potwierdza moja tezę.
Brawo właśnie przekonałoś (tak nie chce obrażać twoich uczuć co do gender) kolejna osobę, że niczym nie rozbicie się
  • Odpowiedz
@badmagic: Człowieku, nie pisz do mnie więcej. Przeczytałam tekst tej piosenki, to jest nawoływanie do nienawiści, zabijania! Poniżej krytyki dla myślącego człowieka. Sio, zajmij się czymś pożytecznym bo do dyskusji się nie nadajesz.
  • Odpowiedz
@Nokja: z czymś o inteligencji papieru toaletowego napewno się nie da dyskutować, przeczytaj jeszcze raz moje wszystkie wypowiedzi tylko wolniej. Bo chyba myślisz tez bardzo wolno. A później zrób przysługę światu i umrzyj na coś co zabija szybciej niż HIV
  • Odpowiedz
@badmagic:

nie wiesz co się robi z fiutem to trzeba Ci go #!$%@?ć

to jest Polska nie Bruksela tutaj miejsca dla was nie ma

jak #!$%@? szarańcza #!$%@? się już wszędzie

już pod blokiem pewnie leją fundament
  • Odpowiedz
@greyson: fakt tekst na poziomie rozumowania użytkownika @nokja. Co nie zmienia faktu, że lepiej jest olać ich ciepłym moczem i dać działać teorii Darwina niż robić wielkie halo
  • Odpowiedz
@greyson: Przecież nigdzie nie nazwałem zgłaszania tego agresją. Odnioslem się do robienia z tego wielkiej afery, zwykły wnioskowy głupek coś nawymyslal i nie ma sensu nadawać znaczenia jego słowom.
  • Odpowiedz
@badmagic:

Tylko zapominasz o wolności słowa która działa w obie strony.


Fajnie by było, gdyby trollnościowcy zrozumieli na czym polega wolność słowa.

  • Odpowiedz
Czy jest tu jeszcze jakiś pederasta do czarnolisto? Proszę się zglaszac dobrowolnie dla waszego i mojego komfortu psychicznego
  • Odpowiedz
@92Gruszka: Polecam poczytać komentarze, ktoś spytał się gimbonarodowców dlaczego atakują tylko gejów i co sądzą o lesbijkach. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

Bo my jesteśmy tolerancyjni i do lesbijek nic nie mamy. Jak chcą się dziewczyny pobawić to ich sprawa. Nas mierzi tylko pedalstwo.

xD I jak tu traktować takich ludzi poważnie
  • Odpowiedz