Wpis z mikrobloga

dałem ci kamień z napisem love no bo kwiaty szybko schną


@vestridancer: #!$%@?, kumpel dał swojej dupie taki kamień... Myślałem, że jest na tyle kreatywny, że sam wymyślił taki kicz... Jak dobrze, że nie słucham radia...
  • Odpowiedz
@vestridancer: najgorsze jest

Jutro znowu gonić biec latać ponaaaad ile sił mam słyszę to ja kiedy miga świat w twoich oczach nauczyciel mnie naucz mnie

najbardziej #!$%@? irytujace gowno ever ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Ty tak na poważnie?


@ksiak: tak, fotoradary wymuszają zmniejszenie średniej prędkości. A średnia prędkość koreluje z ilością wypadków i ich skutkami (czyli wypadki zamieniają się w kolizje albo wręcz gwałtowne hamowanie i soczyste "#!$%@? mać").
Nie eliminuje to przyczyn wypadków (bo samo przekroczenie prędkości administracyjnej przyczyną wypadków jest dość rzadko, ale już błąd innego uczestnika ruchu tak), ale wpływu na bezpieczeństwo odmówić się nie da.
Tutaj masz film tłumaczący obrazowo o
  • Odpowiedz
@vestridancer: ja już nie słucham radia, bo boję się trafić na takie kwiatki jak "w pustej szklance pomrańcze" czy jeszcze do niedawna często wałkowane "życie jest małą ściemniarą" bądź "stawaj do walki z oddziałami smutnych dni". Następuje tu dziwne zjawisko, bo żenadę odczuwam ja, a nie twórca. Wolę sam sobie dobrać repertuar.
  • Odpowiedz
@megawatt: a słyszałeś o czymś takim jak drogi szybkiego ruchu i autostrady oraz kultura jazdy której w Polsce brak? Sorry ale fotoradarem tego nie naprawisz.
  • Odpowiedz