Wpis z mikrobloga

@vestridancer: Rmf i zet, dwie "najlepsze pod słońcem" stacje w, których 24/7 od 25 lat leci zapętlonych 20 stałych kawałków + 20 shitów (kamien love, lez tatuaze...), reklamy srakostopu na przemian z hubertem i jakimś innym downem rozdającym miliard miliardów. Dwie jedyne stacje, które lecą u mnie w robocie. Ludzie odpowiedzialni za to powinni się smażyć w piekle, a ja chcę tam trafić z nimi żeby patrzeć jak ich ciała są
więcej fotoradarów oznacza mniej wypadków

@ksiak: a tak nie jest? oczywiście, że jest bo jeżdżący "szybko ale bezpiecznie" mają motywację żeby jednak zwolnić - to oczywiście nie zredukuje ilości wypadków do zera ale nie można odmówić fotoradarom redukowania liczby wypadków.
@vestridancer: To ma więcej sensu niż Twoje oburzenie. Gość chciał dać lasce trwały dowód swojej miłości więc wybrał kamień, ponieważ kwiaty cięte z natury są nie trwałe. Ale ona postąpiła zgodnie z #logikarozowychpaskow i go zostawiła, ponieważ pragnęła drogich zabawek. Postanowiła wrócić gdy dowiedziała się, że kamień który jej podarował jest samorodkiem złota wartym 100 mln, ale on słusznie postąpił olewając ją ponieważ nie potrzeba mu dziwki. Czego w tym nie
@vestridancer: zbyt wiele rzeczy bierzesz na powaznie. Trzeba wyluzować. To tylko gest. Komuś się podoba a komuś nie. Czy to jest warte żeby to wklejać. Nastepnym razem napisz coś mądrego albo po prostu coś od siebie a nie wieczne jeżdżenie po innych.
Ps Ja dałem ten kamień( ͡° ͜ʖ ͡°)