Wpis z mikrobloga

Ludzie z tagu #feels #samotnosc itp

Też tak macie?

Nikt nawet nie przypuszcza, że coś u was może być nie tak. A wręcz przeciwnie, że dobrze sobie dajecie radę ze wszystkim. W "realu" nie dajecie po sobie poznać i mówicie, że wszystko jest OK. Dusicie to w sobie. A tak wewnętrznie chcecie to wszystko wykrzyczeć, ale nie macie komu. Bo czujecie brak kogoś naprawdę bliskiego, a zwykłym znajomym nie chcecie zawracać dupy.
A potem wchodzicie na mirko, "wykrzykujecie" i nie zawsze naciskacie "wyślij"

#cwiercprzegryw #smirk0content
EDIT #depresja (MagnitudeZero)
  • 10
@smirk0: @SUPERMARIAN: No to przecież nie ma co łazić i ryczeć. Warto mieć chociaż jedną zaufaną osobę,z którą można pogadać. Albo siąść i się wyryczeć w samotności,jeśli jest taka potrzeba,jakieś przyjemności,alko ,rozładować emocje,naładować akumulatory i do przodu!Nie ma w życiu sytuacji bez wyjścia.
@tylkoniechori: o czym dokładnie mówisz? Bo często tego typu odpowiedzi słyszę od osób, które nie mają ambicji większych niż najniższa krajowa, a hobby to zalanie się w trupa w każdy weekend. Ale już nie mam 15 lat.
@MagnitudeZero: może coś poczytam, ale myślę że aż tak źle nie jest
@SUPERMARIAN: u mnie się należało kilka rzeczy na raz
@erysipelothrix: ja nie stoję w miejscu, a wręcz przeciwnie -
Nikt nawet nie przypuszcza, że coś u was może być nie tak. A wręcz przeciwnie, że dobrze sobie dajecie radę ze wszystkim. W "realu" nie dajecie po sobie poznać i mówicie, że wszystko jest OK. Dusicie to w sobie. A tak wewnętrznie chcecie to wszystko wykrzyczeć, ale nie macie komu. Bo czujecie brak kogoś naprawdę bliskiego, a zwykłym znajomym nie chcecie zawracać dupy.

A potem wchodzicie na mirko, "wykrzykujecie" i nie zawsze