Wpis z mikrobloga

Dwa dni temu sytuacja miejsce miała. Idę sobie ja do apteki i przed drzwiami widzę stoi chyba z 6 dziewczyn w wieku 15-16 lat no i dwie z nich (widocznie najbardziej reprezentatywne) weszły do środka akurat przede mną więc byłem świadkiem scenki. Jakiś jegomość w wieku podeszłym finalizował transakcję medykamentów gdy wtem reprezentatywna małolata zaczyna kaszleć! Nie ze mną te numery, bejbe - coś mi ten kaszel się nie podobał więc korzystając ze swojego pokerowego (i nie tylko!) zmysłu analitycznego przewidziałem dalszy rozwój sytuacji. Dziadek odszedł.
Małolatka reprezentatywna dalej odstawia swoją scenę, kaszle, pociąga nosem (za oknem szalone 30 stopni a ona sama ubrana dość adekwatnie do pogody) i szanowna pani farmaceutka skierowała swą atencję w stronę tejże chytrej niewiaście, przeświadczonej zapewne jeszcze w tamtym momencie o swojej przebiegłości:
- jest Acodin? (znów kaszel)
pani farmaceutka coś tam klika w komputerze i o ile się nie przewidziałem co trochę jakby się zaśmiała
- niestety nie ma...
i poszły.

A donk kupując Allertec po młodych damach zauwazył w szufladzie kilka opakowań Acodinu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzielna pani farmaceutka zapobiegła katastrofie. Jednoznacznie oceniła zamiary nieletnich dam na niecne i niezgodne z prawem farmaceutycznym. Etyka zawodowa wygrała.

PS. Małolatki były załamane bo to była wieś i żadnej apteki w pobliżu.
PS2. Jedno opakowanie na 6 niewiast?
PS3. Ta jedna całkiem ruchable była. Ta co udawała chorą.

#narkotykizawszespoko #truestory
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@inrzynier: dark net 4 dummies w 6 punktach:

1. sciągasz torbrowser
2. rejestrujesz się na agorę, abraxas, nucleus albo inny popularny (adresy do znalezienia w sieci, np na reddicie)
3. wybierasz co tam chcesz i sprawdzasz cenę oraz opinie o vendorze
4. kupujesz bitcoiny i przelewasz je
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: Kiedyś przedawkowałem Acodin(to nie było planowane, miałem ostry kaszel a pracowałem na call center). Ogólnie to nawet nie wiedziałem wtedy, że można to ćpać a ulotni nie czytałem bo to dla słabych. Nie miałem żadnych wielkich jazd , tylko poszedłem z do kuchni i o k---a co ja tu robię. Trochę mnie nosiło i szczerze nie ogarniam jak można to ćpać bo dla mnie to średni efekt.
  • Odpowiedz