Wpis z mikrobloga

Hejka Sportowe Świry... Mam nadzieję, że trzymacie dietę.. Ja właśnie na OIOM`ie . Już mnie wybudzili bo mi ktoś do wiadra z kaszą podrzucił serek wiejski i mnie śluz podskórny zalał... Ja tu sobie chwilkę poleżę ale Wy pamiętajcie o treningu i niech MOC będzie z Wami!!!
Pamiętajcie 100% albo nic... Pozdrooo

PS
Dziękuję Amelce i mojej kochanej żonce że o mnie dbają.. Za chwilę kubeł amarantusa oraz 1,35 kg mięsa wołowo - indyczego z awokado a wieczorem z 3 godzinki cardio dziś na tętnie, 75% max dla dobrego dotlenienia i lepszej regeneracji!!!

#silownia #motywacja #mikrokoksy #heheszki #dieta #karmowski
l.....l - Hejka Sportowe Świry... Mam nadzieję, że trzymacie dietę.. Ja właśnie na OI...

źródło: comment_YABWGlz9f4tTNu3TXy6nOeUhhruTPmJx.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lxxxxxxl: dobre. Tylko, że trochę za bardzo mu się obrywa w internetach nie mówię tutaj o dowcipinisiach z for ze śmiesznymi zdjęciami ale o quasi-koksach spierdoxach, którzy uważają, że kulturystyka jest dla wybranych, jak zakon sith albo members only szygako mafia, top secret top kek. Spinają te swoje orzechowe d--y i wciskają Karmowskiemu słowa, których nie powiedział albo wyolbrzymiają tak jak z tym śluzem podskórnym. Fakt, że gość jest p----------y
  • Odpowiedz
@impasjonat: Dziwisz się że mu się obrywa? Ciśnie k--s, do którego sie nie przyznaje. Gimbazie wciska że to na odżywkach z trecka i że bez nich nie urosną nawet o centymetr. Już nie wspomne że zachowuje się jak "gwiazda" i co 3-4h wrzuca na facebooka ciagle to samo. Ehh i jeszcze ta akcja z TVN.
  • Odpowiedz