Wpis z mikrobloga

Miraski, gram w heroesa od 3 lat na dość wysokim poziomie (liga heroesworld, najlepsza obecnie liga w heroes, mam tam parę dobrych zwycięstw). Byłoby zainteresowanie podstawami heroesa, jak skillować bohatera, poradnikami jak grać dobrze w multiplayer, budować miasto prawidłowo i jak dobrze walczyć vs neutrale? Większość informacji w internecie jest po rosyjsku.
#homm3
  • 250
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rozamunda: Walka vs ai to będzie jakiś rozdział. Za wiele tam nie ma w tym drugim linku co dałaś, to pierwsze to ciekawostki, które warto znać, ale można na szybko podczas tury przeciwnika sprawdzić. Jeśli chodzi o teorię to korzystam z Tribute to strategists (65 stron o mechanice gry), heroes.thelazy.net i jeszcze jedna dobra rosyjska strona jest z której korzystałem, ale nie mogę jej teraz znaleźć.
  • Odpowiedz
@Sarpens: Nie, magów się bardzo rzadko używa, tylko jeśli możesz szybko dopaść przeciwnika (w innym wypadku jak przeciwnik dostanie red orb albo recanters cloak magowie są bezużyteczni). Dla mnie na długich szablonach death knight (czyli nekro wojownicy) > Gunnar > Kyrre > Dessa > barbarzyńcy > lordowie, ale to tylko moje zdanie. Są Rosjanie, którzy czasem grają magami, ale to jednak rzadkość.
  • Odpowiedz