Wpis z mikrobloga

Miraski, gram w heroesa od 3 lat na dość wysokim poziomie (liga heroesworld, najlepsza obecnie liga w heroes, mam tam parę dobrych zwycięstw). Byłoby zainteresowanie podstawami heroesa, jak skillować bohatera, poradnikami jak grać dobrze w multiplayer, budować miasto prawidłowo i jak dobrze walczyć vs neutrale? Większość informacji w internecie jest po rosyjsku.
#homm3
  • 250
@ajcomorpdezrporuewneclawonliptneilk: Woh cos tam działa, stara gwardia pogrywa i jakies turnieje na jaskini też się odbywają.
Ze swojego doświadczenia z mirkami wiem że wiedzę jest tu bardzo ciężko przekazać, polecalbym nagrać kilka meczów poglądowych na yt i tam dodać do tego komentarz.
Sam myślałem zeby sie zabrać za cos takiego, ale jednak odpuscilem w przedbiegach.
Życzę powodzenia i zawsze mogę dodać jakiś komentarz od siebie
@sbcs: Ja nigdy nie grałem w polskiej lidze, całą wiedzę czerpałem ze streamów Rosjan i Marettiego. Zacząłem grać dopiero jak, tak mi się wydaje, zacząłem ogarniać co grają, widzieć ich błędy (w tym Marettiego). I nie jest źle, brakuje mi jeszcze trochę ogrania w długich partiach, gdzie zaczynają się mocne szachy, ale rozwój mam bardzo dobry i z kontrolą chyba też umiem grać na dobrym poziomie.