Wpis z mikrobloga

Czystej postaci #rakcontent ale taki typowo wykopowy, kwintesencja łaknienia atencji.

1. Jestem sobie #rozowypasek cierpię na brak atencji.
2. Wstawię zdjęcie na mirko przedstawiające COKOLWIEK (w tym przypadku jakaś #!$%@? czekolada) i zrobię zdjęcie tak by było widać moje nogi.
3. Dostaję same stulejarskie komentarze typu:

Ale czekoladą i pierogiem?( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

czekolada + pieróg + parówki. Tylko keczupu brakuje ( ͡ ͜ʖ ͡)

śmierdzi rybą :/

ale nabrałem ochoty na pierogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wole z bitą śmietaną ( ͡ ͜ʖ ͡)

Zrobię i oddam wszystko za to. Powiedz, że jeszcze masz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja mam ochote na Twoje ciasteczko ( ͡° ͜ʖ ͡°)


4. Oczywiście zaplusuję każdy z nich bo to takie hehehe zabawne komentarze o moim pierogu! A pierożek to taka zabawna nazwa dla cipki, rozumiesz, pierożek! Pieprzeni geniusze komedii! xDD
5. Atencja się zgadza, kolejny wartościowy wpis dodany pod moimi ulubionymi tagami, jakimi są: dziendobry, dobranoc, gorzkiezale, nsfw, heheszki i nocnazmiana
6. Po tym wpisie złap ból dupy na zasadzie "nie znasz nie oceniaj", "sam nie jesteś lepszy" xDD

Znacie te laski, takie krejzolki, pozytywne wariatki...?

#atencyjnyrozowypasek #bekazrozowychpaskow
D.....r - Czystej postaci #rakcontent ale taki typowo wykopowy, kwintesencja łaknieni...

źródło: comment_zWgMlFQhuKisQQiI9D5i2KpgicoYL8Kd.jpg

Pobierz
  • 191
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: Jak tak się przyjrzeć tej liście tagów i przypomnieć fakt, że wśród dobrych naukowców i rzemieślników kobiety stanowią tylko malutki procent, to się wszystko zgadza.
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: Ogólnie to beka czasami z tych rycerzy wykopu, którzy specjalnie robią screeny by kogoś pogrążyć, bo coś im przeszkadza. Spoko, każdy ma swoje zdanie, ale to wolny portal i póki nie łamie się regulaminu to wszystko powinno być ok.

Śmiejesz się z tego #czarnolisto, ale od tego to jest. Od blokowania postów i użytkowników, których nie chcesz oglądać.

Wczoraj też z dupy mi jeden różowy pasek wysyłał groźby na
  • Odpowiedz
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Donk_von_Fisher: @dj_mysz: @pekas: Piękny ból dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°) pewnie nigdy koło takich nóg nawet nie staniecie i żal was piecze w dupska ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@? o raku, atencyjności itd a wystarczy nie zwracać na to uwagi i olać sprawę. Widocznie polaczkowatość jest w was zbyt silna ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co do
  • Odpowiedz
@SerCheddar: Jest ból dupy o chińskie bajki prawie co tydzień, teraz będzie ból dupy o zdjęcie nóg (chociaż sam tag pokaznogi jest w miare popularny) nie twierdzę, że jakoś się przejąłeś tym, ale jednak coś Tobą musiało pchnąć, by ten wpis stworzyć ;>
  • Odpowiedz
@XAIMEII: ja nie lubie murzynek (no racism) więc mam tag ebony na czarnolisto i nie musze o tym robić osobnego wpisu, a narzekania na pokazmordy i ich pochodne są tu średnio raz na tydzień w gorących. Osobiście nie miałbym nic przeciwko żeby tag #wykopgonewild wyglądał tak jak ten redditowy, ale niestety z założeniem gołe baby są ok pod warunkiem, że nie mają tu konta to tak nie bardzo ( ͡°
  • Odpowiedz
@SerCheddar: Dokładnie xD Jakbym ja zaczął mieć pielgrzymkę owsików o mecz (ulubiony tag autora tego wpisu) i ciągle pisać pod tym tagiem " No #!$%@?, tylko pedały i przegrywy mogą się jarać spoconymi facetami biegającymi za skórzaną piłką ". Trochę tak jakby dorzucać oliwy do ognia, bo tylko powodujemy, że więcej osób widzi dany temat, bo Ci mądrzy, dawno dali #!$%@?ącą osobę na czarną ;)
  • Odpowiedz
@Simultaneously: Nie napisałam, że bardziej zielonko, to po pierwsze:)
Po drugie jestem osobą, która trzyma ból dupy w sobie i nie musi tworzyć do tego oddzielnego wpisu, ale to najwyraźniej tylko moje zdanie.
Osobiście równie bardzo gardzę parówkami z czekoladą jak autor wpisu.
  • Odpowiedz