Wpis z mikrobloga

Czystej postaci #rakcontent ale taki typowo wykopowy, kwintesencja łaknienia atencji.

1. Jestem sobie #rozowypasek cierpię na brak atencji.
2. Wstawię zdjęcie na mirko przedstawiające COKOLWIEK (w tym przypadku jakaś #!$%@? czekolada) i zrobię zdjęcie tak by było widać moje nogi.
3. Dostaję same stulejarskie komentarze typu:

Ale czekoladą i pierogiem?( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

czekolada + pieróg + parówki. Tylko keczupu brakuje ( ͡ ͜ʖ ͡)

śmierdzi rybą :/

ale nabrałem ochoty na pierogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wole z bitą śmietaną ( ͡ ͜ʖ ͡)

Zrobię i oddam wszystko za to. Powiedz, że jeszcze masz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja mam ochote na Twoje ciasteczko ( ͡° ͜ʖ ͡°)


4. Oczywiście zaplusuję każdy z nich bo to takie hehehe zabawne komentarze o moim pierogu! A pierożek to taka zabawna nazwa dla cipki, rozumiesz, pierożek! Pieprzeni geniusze komedii! xDD
5. Atencja się zgadza, kolejny wartościowy wpis dodany pod moimi ulubionymi tagami, jakimi są: dziendobry, dobranoc, gorzkiezale, nsfw, heheszki i nocnazmiana
6. Po tym wpisie złap ból dupy na zasadzie "nie znasz nie oceniaj", "sam nie jesteś lepszy" xDD

Znacie te laski, takie krejzolki, pozytywne wariatki...?

#atencyjnyrozowypasek #bekazrozowychpaskow
D.....r - Czystej postaci #rakcontent ale taki typowo wykopowy, kwintesencja łaknieni...

źródło: comment_zWgMlFQhuKisQQiI9D5i2KpgicoYL8Kd.jpg

Pobierz
  • 191
  • Odpowiedz
Piękny ból dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°) pewnie nigdy koło takich nóg nawet nie staniecie i żal was piecze w dupska ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@RivaTnT90: napewno xD jesteś tak ograniczony, że nie skumałeś że to nie o te nogi chodzi, tylko o mierny i atencyjny content?
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: większość tego szajsu wrzucają caly czas te same osoby wiec wystarczy dodac je na czarną ewentualnie tagi pokazcostam. Zreszta prosilem kiedys Maćka zeby dodał możliwość blokowania wpisow różowych to się nie ustosunkowal.
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: co tu się #!$%@?ło.
jak Ci się nie podoba (i każdemu z tego wpisu) to czarnolistuj i nie będziesz widzieć moich rzekomo atencyjnych wpisów. jak mi się coś nie podoba, to to robię i mi dupa z bólu nie pęka ;)
pozdrawiam.

  • Odpowiedz
Po raz czwarty chyba napiszę, że nie mam problemu jak ktoś wstawia nogi. Ale miło by było, gdyby na drugim biegunie, przeciwległym do #dziendobry #dobranoc i #pokaznogi znalazł się wartościowy content. Już to gdzieś pisałem odnośnie trollingu, że jak ktoś pomimo tego iż trolluje potrafi dodawać wartościowe rzeczy na wykop oraz brać udział w interesujacych dyskusjach to nie ma problemu.
Natomiast traktowanie tego portalu tylko jako miejsca do wrzucania nieśmiesznych zdjęć, w
  • Odpowiedz
@berserka: wróć do mojego wpisu i przeczytaj pkt 6.

Ah, no i nie ma to jak nazywanie wszystkiego bólem dupy xD
Myślałem, że człowiek gdy ma ból dupy to jest #!$%@?, poddenerwowany i tak dalej, a ja tutaj klikam z uśmiechem na twarzy.
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: nie pikol, że wszystko jedno, skoro robisz o mnie osobny wpis. nie graj tutaj wielkiego #!$%@?ńca, jak to go wszystko wielkim łukiem oblatuje, bo gdyby tak było nie zwróciłbyś uwagi na moje atencyjne lub nie wpisy, albo co najwyżej byś to wszystko czarnolistował.

mam nadzieję, że już to uczyniłeś i mogę iść do woli zbierać atencję ;)
pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@berserka: rotfl, chyba lepiej wiem, jaki mam stosunek do danego tematu. nie wiem nawet kim jesteś, równie dobrze mogłabyś mieć inny nick, dla mnie jesteś no-name. widziałem z rana wpis, żenujące komentarze stulejarzy nt. pierogów to napisałem co o tym myślę, to wszystko.

za dużo sobie wyobrażasz.
  • Odpowiedz
Myślałem, że człowiek gdy ma ból dupy to jest #!$%@?, poddenerwowany i tak dalej,


@Donk_von_Fisher: a ja myślałem, że wtedy, kiedy spadnie na dupę i ją sobie obije... Przynajmniej tak to u mnie działa...
  • Odpowiedz