Wpis z mikrobloga

Czystej postaci #rakcontent ale taki typowo wykopowy, kwintesencja łaknienia atencji.

1. Jestem sobie #rozowypasek cierpię na brak atencji.
2. Wstawię zdjęcie na mirko przedstawiające COKOLWIEK (w tym przypadku jakaś #!$%@? czekolada) i zrobię zdjęcie tak by było widać moje nogi.
3. Dostaję same stulejarskie komentarze typu:

Ale czekoladą i pierogiem?( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

czekolada + pieróg + parówki. Tylko keczupu brakuje ( ͡ ͜ʖ ͡)

śmierdzi rybą :/

ale nabrałem ochoty na pierogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wole z bitą śmietaną ( ͡ ͜ʖ ͡)

Zrobię i oddam wszystko za to. Powiedz, że jeszcze masz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja mam ochote na Twoje ciasteczko ( ͡° ͜ʖ ͡°)


4. Oczywiście zaplusuję każdy z nich bo to takie hehehe zabawne komentarze o moim pierogu! A pierożek to taka zabawna nazwa dla cipki, rozumiesz, pierożek! Pieprzeni geniusze komedii! xDD
5. Atencja się zgadza, kolejny wartościowy wpis dodany pod moimi ulubionymi tagami, jakimi są: dziendobry, dobranoc, gorzkiezale, nsfw, heheszki i nocnazmiana
6. Po tym wpisie złap ból dupy na zasadzie "nie znasz nie oceniaj", "sam nie jesteś lepszy" xDD

Znacie te laski, takie krejzolki, pozytywne wariatki...?

#atencyjnyrozowypasek #bekazrozowychpaskow
D.....r - Czystej postaci #rakcontent ale taki typowo wykopowy, kwintesencja łaknieni...

źródło: comment_zWgMlFQhuKisQQiI9D5i2KpgicoYL8Kd.jpg

Pobierz
  • 191
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: Weź #!$%@? nawet nie wspominaj, jak czytam komentarze pod jakimś postem różowego paska (które w większości są rakotwórcze od ilości emotek i #!$%@? treści) to aż mi się #!$%@? gorąco z nadmiaru żeżuncji robi od tych stulejarzy i białych rycerzy. I jeszcze jeden z drugim Ci powie że dba o damy czy coś w tym stylu to już w ogóle xDD
  • Odpowiedz
@kamilek98PL: No w końcu ktoś kto rozumie o co chodzi. Komentarze pod wpisami różowych to istny festiwal #!$%@?, a różowe o tym wiedzą dlatego dbają o to, by czasami te komentarze otrzymać.

Tu nie ma miejsca na bó dupy, to jest zwyczajnie smutne i śmieszne zarazem.

@Jaaapko: xD Kisnę jak #!$%@? z przegrywów, którzy tryhardują pisząc o "pierogu" lub popełniają inne żenujące komentarze, a ty to nazywasz ból dupy.
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: Ja na początku trochę się załamywałam tymi atencjuszkami od #pokazmorde itp., kilka trafiło na moją #czarnolisto, ale od jakiegoś czasu przewijam po prostu mikro i nie zwracam uwagi na te rzeczy, polecam ten styl życia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zawsze ktoś będzie zwracał uwagę na problem tego shit contentu, ale do attention whore to nie trafia. Zakładają konta na wszelkich portalach żeby cokolwiek pokazać i
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: Ból dupy to jest dopiero w komentarzach pod tym wpisem, obudziły się wykopowe stulejo-rycerzyki i bronią tej dziewczyny, jakby to była przynajmniej sprawa życia i śmierci - szkoda tylko, że nikt nie zauważył, że wpis nie miał na celu obrażać kogolokwiek, tylko zwrócić uwagę na powtarzające się zjawisko :)
  • Odpowiedz
Najgorsze jest to, że gdy wrzucisz na czarną listę większość agresywnych idiotów, to nie starcza na atencjuszki. :/


@Ginden: Aż ci plusa dałem. Nie #!$%@? tego lewaq ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
xD czytam i nie rozumiem w czym problem


@berserka: IKSDE CZYTASZ I NIE ROZUMIESZ IKSDE

no to kiepsko z tobą, kilka osób napisało już o co chodzi, m.in. tutaj http://www.wykop.pl/wpis/13447899/#comment-42985399
wrzucając taką fotkę w takie stulejarskie miejsce jakim jest wykop musisz wiedzieć jakie komentarze otrzymasz, a skoro o tym wiesz i wrzucasz mimo to to znaczy, że łakniesz atencji, pasuje ci ona.

poza tym po co po raz trzeci piszesz o
  • Odpowiedz