Wpis z mikrobloga

Czystej postaci #rakcontent ale taki typowo wykopowy, kwintesencja łaknienia atencji.

1. Jestem sobie #rozowypasek cierpię na brak atencji.
2. Wstawię zdjęcie na mirko przedstawiające COKOLWIEK (w tym przypadku jakaś #!$%@? czekolada) i zrobię zdjęcie tak by było widać moje nogi.
3. Dostaję same stulejarskie komentarze typu:

Ale czekoladą i pierogiem?( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

czekolada + pieróg + parówki. Tylko keczupu brakuje ( ͡ ͜ʖ ͡)

śmierdzi rybą :/

ale nabrałem ochoty na pierogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wole z bitą śmietaną ( ͡ ͜ʖ ͡)

Zrobię i oddam wszystko za to. Powiedz, że jeszcze masz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja mam ochote na Twoje ciasteczko ( ͡° ͜ʖ ͡°)


4. Oczywiście zaplusuję każdy z nich bo to takie hehehe zabawne komentarze o moim pierogu! A pierożek to taka zabawna nazwa dla cipki, rozumiesz, pierożek! Pieprzeni geniusze komedii! xDD
5. Atencja się zgadza, kolejny wartościowy wpis dodany pod moimi ulubionymi tagami, jakimi są: dziendobry, dobranoc, gorzkiezale, nsfw, heheszki i nocnazmiana
6. Po tym wpisie złap ból dupy na zasadzie "nie znasz nie oceniaj", "sam nie jesteś lepszy" xDD

Znacie te laski, takie krejzolki, pozytywne wariatki...?

#atencyjnyrozowypasek #bekazrozowychpaskow
Pobierz
źródło: comment_zWgMlFQhuKisQQiI9D5i2KpgicoYL8Kd.jpg
  • 191
@pekas: błędne założenia wyciągnąłeś, zresztą nie tylko ty. Może coś jest nie tak w moim wpisie, że wam się wydaje że jakoś strasznie się tym przająłem czy że mam ból dupy. Natomiast ja tworzyłem ten wpis z uśmiechem na ustach, zwyczajnie mając bekę z tego łaknienia atencji przez @beserka, z tych stulejarskich komentarzy o pierogach etc.

@Asmod96: ojoj xD spokojnie rycerzu, jest twoja!
Pobierz
źródło: comment_bkMT6lYKQgNYwSUikztDlqRhXx3W8lo2.jpg