Wpis z mikrobloga

Tu coś masz. Ale nie przejmuj się, do wbicia max levela nie musisz nawet znać swojej klasy, wystarczy, że używasz podstawowych skilli zgodnie z ich przeznaczeniem (masz to opisane w class preview w grze). Pamiętaj tylko, żeby w instancjach nie wyciągać voidwalkera, uważać, żeby nic nie pullnąć i dpsować dopiero po tym, jak tank dotknie moba - niektórzy dostają o to mocnej nerwicy. I nie przejmuj się, jak trafisz na nieprzyjemnych ludzi,
Mogłeś zawołać, bo nie wiedziałem, że napisałeś :x

Pamiętaj tylko, żeby w instancjach nie wyciągać voidwalkera


@Pedro7: czemu? i co to są instancje? :x

uważać, żeby nic nie pullnąć


@Pedro7: co to jest pullowanie? :x

Właśnie po to potrzebuje takiego poradnika, który od zera tłumaczy, żeby nie zadawać idiotycznych pytań ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Magik_Antonio: Na ogarnianie pojęć, questów, itemów i tym podobnych polecam to oraz to. Różne poradniki do klas masz też tutaj jak i na oficjalnym forum. Wspomagając się wiki i headem dasz radę ogarnąć większość rzeczy. Najlepsza rada jaką mogę dać? Po prostu graj i staraj się analizować nowe rzeczy ;)

PS
I nie bój się pytać kogokolwiek o coś czego nie rozumiesz. A pullowanie to tak w dużym skrócie
PS

I nie bój się pytać kogokolwiek o coś czego nie rozumiesz. A pullowanie to tak w dużym skrócie łapanie na siebie uwagi wroga, który się skupia żeby atakować ciebie, a nie np tanka.


@Pheasant_Soup: zdaje sobie sprawę, że są ludzie grający w to 11 lat i jak widzą idiotyczne pytanie pokroju co to jest pullowanie to mają ochotę rzucić komputerem, więc zamiast spamować głupimi pytaniami, wolę samemu coś przeczytać. Sam
@Magik_Antonio: Ja ostatnio się męczyłem z taką jedną dziewczyną, która nie wiedziała jak spod undercity trafić do orgrimmaru. Wszystko jakoś zrozumiała, jednak problemem stało się to, że nie umiała odróżnić strony lewej od prawej i musiałem do niej polecieć i pokazać. Z paroma innymi gostkami było (o dziwo) bardzo podobnie. Ja się jakoś nie zdenerwowałem; zawsze trafi się ktoś kto nie ma cierpliwości, ale tyle ile ich jest, o ile nie
@Magik_Antonio: Voidwalker ściąga na sobie uwagę mobów (aggro), przez co przeszkadza tankowi. Jest to dobre tylko, jeśli grasz samemu, lub z samymi dpsami.

A ludzi najwięcej spotkasz w Orgrimmarze i Tanaan (na max lvlu). Teraz ogólnie widać ich mniej przez to, że większość siedzi w swoich garnizonach, ale 6.2 przerzucił część z nich właśnie do Tanaan. Poza tym Blizz wprowadził nową technologię fazowania, przez co nawet ludzi z tego samego realmu