Wpis z mikrobloga

Kochani, chcielibyście #ama z #ratownikmedyczny (niemedyczny co prawda ale KPP) na #motocykle? Bo #niebieskiepaski @viga_moto-ambulans (który był na #wroclawskiewykopparty w #wroclaw i Was Mireczki bardzo polubił) ma wolny weekend i zadeklarował że chętnie by poopowiadał co i jak.

Na co dzień jeździ w #warszawa i ratuje życie.

Tylko nie wiemy czy byście chcieli - a to najważniejsze :)

Dajcie znać co myślicie :)

Na zachętę jeden z przejazdów na CITO :)

#999 #ratownictwo
  • 29
@emio: Ta, właśnie oglądam dalej i wygląda na to, że są bo widać jak zjeżdżają mu więc przepraszam, że się czepiam, kiepska jakość dźwięku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@beer_man: ta kamerka ma chyba mikrofon z tyłu a syreny wyją do przodu, plus szum. Tak sobie gdybam bo jak plecaczkuję to dziwnym trafem moje ochy i achy i piski słychać na filmach tak dobrze że wstyd :)
jak plecaczkuję to dziwnym trafem moje ochy i achy i piski słychać na filmach tak dobrze że wstyd


@emio: .avi or didn't happen ( ͡° ͜ʖ ͡°) O jakich filmach mówisz? ( ͡ ͜ʖ ͡)
@emio: Ale ja tylko spytałem, nic nie sugerowałem (domyśl się #!$%@?, że chodzi o trasę motocyklową, jak możesz tego nie wiedzieć xD) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obejrzałem kawałek dalej, kurna jakie janusze lewego pasa to aż ciężko dalej oglądać...Co do błędów to nie wykluczone, jest gorąco, odpuść :)