Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuje pomocy, musze znalesc pokoj w ciagu tygodnia w Londynie, max 3 strefa w przedziale od 500-600£
Problem polega na tym ze kompletnie nie znam Londynu :C Zalezy mi najbardziej na tym zeby byl jakis ogrodek co bym mial gdzie postawic motocykl ktorego jeszcze w Londynie nie mam. Mircy doradzcie jakas rada, gdzie szukac, w jakich dzielnicach szukac oraz jakich unikac.

A moze jakis mirek albo mirabelka akurat ma wolny pokoj na wynajem?

#emigracja #uk #halp #londyn
  • 11
@szpongiel: @pampuszek no zależy. Na west Acton sami Japończycy i Brytyjczycy. Mieszkałem tam trochę wiec wiem co mówię. Ultra spokojna dzielnica i wygląd wsi a to prawie 2 strefa. Ealing natomiast juz troche bardziej ruchliwy i więcej Polaków.nie czułem się tam tak dobrze jak na WA ale na plus można zaliczyć ealing Shopping Center. Po prostu co kto lubi panowie ;) pochodzę ze wsi, może dlatego tak WA mi się podobało.
@hakeryk2:
Na ealingu nie ma juz tak duzo polakow, drogo tam jest, nawet w klubach ( Karma, redroom ) jest ich stosunkowo niewiele, w porownaniu do belwederu na acton .A gdzie teraz mieszkasz ? Ja wlasnie szukam czegos w okolicach acton west/east/central lub ealing broadway/common/south itp, gdybys cos wiedzial daj znac ;)

Btw. Czemu N22 jest slawne ? Kolega z pracy wlasnie tam mieszka ( ͡° ͜ʖ ͡°
@szpongiel:
@Neling: @pampuszek:
Zgadza sie Ealing > Acton.
Dobre polaczenia transportowe, sklepy w okolicy, a dodatkowo ladniejsze otoczenie niz Acton.
Moze kiedys bylo tam duzo Polakow, ale teraz wiekszosc sie przeprowadzila bardziej na zachod.

I znajdziesz pokoj w ten cenie.
Sama mieszkam w Ealing Common, i jest tam cicho, fajnie, ladnie, duzo parkow na okolo.