Wpis z mikrobloga

Jeszcze nikomu się nie chwaliliśmy, ale wam powiemy w tajemnicy: planujemy ruszyć z reklamą w TV.
Będzie prawdziwie nieziemski motyw z warzywami wpadającymi do garnka i pokazaniem pracy bezpłomiennej płyty od środka.

Czy według was zastosowanie kosmosu w reklamie sprzętu AGD wystarczająco wyróżni nas na tle innych producentów?

Poniżej dwie klatki z filmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#solgaz #reklama #telewizja #wideo #3d i trochę #kosmos

SOLGAZ - Jeszcze nikomu się nie chwaliliśmy, ale wam powiemy w tajemnicy: planujemy r...

źródło: comment_THP3qwzkFxcxSHfCUrXQICDOrvWKEY7d.jpg

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie zauważyłem rzekomego niższego zużycia gazu. Dla przykładu rachunek na kuchence starej oscylował w granicach 40-50zł, teraz dostaję regularnie ponad 50.


@kumitsu: A moze gaz podrozal w miedzyczasie?
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: a mysleliście o takich reklamach jak na discovery, które udają, że nimi nie są. Wszystko robione na coś a la program "jak to jest zrobione". Trwa to kilka minut (<5)
  • Odpowiedz
@RYBCZAN: Myśleliśmy, ale:
1. To jest okropnie drogie
2. Pokazałoby konkurencji na czym polega nasz patent i technologia ;)

ALe dziękujemy za radę :)
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: do kuchni wchodzi kobieta z limem pod okiem i krzyczy "co byś zjadł dzisiaj mój kochany mężu?", głos zza ściany "schabowy z ziemniakami, ale tylko spróbuj znowu go spalić", po czym kobieta mówi do siebie "z moją nową kuchenką na pewno wyjdzie idealny".
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: kreacja kreacją, ale pytanie brzmi jaką kampanię planujecie: GRP czy kampania spotowa? Nie dajcie sie wrobić w spoty za grube tysiące przy Faktach czy Wiadomościach. Dokładnie sprawdźcie grupę docelową i dobór stacji. Zresztą jak kupujecie przez dom mediowy, to powinni to Wam zaproponować. Warto pomyśleć o kampanii sponsoringowej, która zwiększy Wam zasięg i rozpoznawalność marki (można tutaj po taniości przerobić spot na billboard sponsorski). Co do programów na zamówienie
  • Odpowiedz
@Zarov: no pewnie wpadające warzywa do oleju tak bardzo meteoryty i ziemia xD wypijmy za tych co śmieszkują ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@kertoip07: Dziękujemy za rady, są naprawdę trafne.
Przygotowujemy zarówno spot 15s jak i sponsora 8s. Pieniędzy nie mamy zbyt wiele więc grupę docelową też dokładnie planujemy :)
Widać znasz się na sprawie! Dzięki!
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: będzie kolejny ściek w TV... jakieś warzywa z kosmosu do garnka, uśmiechnięta żona gotująca na swojej płycie, jezuuu... Wiem, że mam #boldupy ale k---a takich reklam absurdalnych jest teraz w telewizji tyle, że już na prawdę nie wierzę. Jakieś zarazki w kiblu z marsa i tam tam tam DOMESTOS, teraz będą warzywa do garnka z kosmosu, ja jebe, really? Nie da się czegoś z polotem co nie
  • Odpowiedz