Wpis z mikrobloga

Jeszcze nikomu się nie chwaliliśmy, ale wam powiemy w tajemnicy: planujemy ruszyć z reklamą w TV.
Będzie prawdziwie nieziemski motyw z warzywami wpadającymi do garnka i pokazaniem pracy bezpłomiennej płyty od środka.

Czy według was zastosowanie kosmosu w reklamie sprzętu AGD wystarczająco wyróżni nas na tle innych producentów?

Poniżej dwie klatki z filmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#solgaz #reklama #telewizja #wideo #3d i trochę #kosmos

SOLGAZ - Jeszcze nikomu się nie chwaliliśmy, ale wam powiemy w tajemnicy: planujemy r...

źródło: comment_THP3qwzkFxcxSHfCUrXQICDOrvWKEY7d.jpg

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SOLGAZ: z caym szacunkiem, ale ten render na dole to jakas tragedia. Jesli traktujecie robienie reklamy i 3d powaznie to nie moze byc takiego ziarna. Proscie o wyzszy sampling, bo jak te elementy beda gladkie, to moze sie okazac ze wyglada to jak oderwane od rzeczywistosci.
Zwazywszy na kadr i zieciemnienie elementow to nawet nie chce wiedziec jak bardzo byle jak musza byc wykonane te modele. Swiatla tez slabo, brakuje
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: zalezy jaki efekt chcecie osiagnac, bo mozna isc w strone lagodnego podkreslania detali http://www.cgarchitect.com/content/portfolioitems/2012/04/50372/nuova-black-kitchen_large.jpg, jak wrecz karykaturalnego podkrecania kontrastu(chwilowo nie mam pod reka takiego renderu, a pracbaza mi blokuje niektore stronki :/).
Anyway brak budzetu to powazna sprawa, bo w 3d jest dosc spory "overhead" zwiazany z przygotowaniem sceny, jak sie uda go przekroczyc to tylko dostawia sie kolejne elementy do udanego studia.
Z mojej strony polecam rozpatrzenie krotszej reklamy na rzecz wyzszej jakosci renderow i modeli, bo o wiele lepszy efekt zrobi 10 sekund konkretnej, porfesjonalnej animajci, niz 20-30 sekund "wtf, jaka biedna reklama".
Oczywiscie bierzcie poprawke na to, ze dostrzegam wiecej bledow niz zwykly odbiorca i moja skromna opinia powinna byc brana pod uwage jako wskazowka a nie wyznacznik.

Prosze wybaczyc brak polskich znakow, ale wszystko tu
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: mam Wasz kubek to się należy kilka uwag osoby jako tako doświadczonej: po pierwsze kosmos skreśli reklamę na starcie - wyróżni co prawda, ale odejdzie na tyle od tematu, że zatraci pewien sens. 2 - kolorystyka ciemna nie nadaje się do reklamowania czegoś co ma się pozytywnie kojarzyć - ciepło, ognisko rodzinne, obiadek, smaczny kurczak itp. Tutaj mamy tak ponurą kolorystykę, że chce się z tej kuchni uciec jak
  • Odpowiedz
@Eestel: nie wiem co ta Twoja historyjka ma wspólnego z tymi kuchniami SOLHAZ"u, oprócz tego ze dwa ostatnie akapity maja nazwe firmy i tylko w ostatnim pojawia sie sama kuchenka, ale narracja pierwsza klasa ;) łap plusa
  • Odpowiedz
Z całą pewnością budżety nie są wielkie mając na uwadze koszt emisji reklamy w tv na poziomie setek tysięcy złotych...

@krupek: Niekoniecznie ;)



Będą jakieś subtelne aluzje do wykopu? (
  • Odpowiedz
@mroz3: ten obrazek tylko zamiast Ziemii sfotoszopować słońce, potem zoom out i okazuje się, że to wnętrze zajebistej płyty bez płomieni SOLGAZ, potem jeszcze raz zoom out i znajdujemy się w kuchni, gdzie jest nasza wesoła rodzinka.
@SOLGAZ: co wy na to? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz