Wpis z mikrobloga

Mirki od wczoraj chodzę wściekły, dzisiaj nie mogłem spać, tak mnie różowy wpienił... Stworzyłem takie cudo (pic rel) i oczywiście loszka kręciła nosem: "za grubo pokrojone" "za dużo śmietany" "ogórki zbyt wodniste" itd. #!$%@? mać, człowiek się stara, pomaga w gotowaniu, zrobi świetną mizerię to nie, bo za grubo pokrojone - super wsparcie w związku bulwo...

#gorzkiezale #gotujzwykopem #logikarozowychpaskow
ihaha - Mirki od wczoraj chodzę wściekły, dzisiaj nie mogłem spać, tak mnie różowy wp...

źródło: comment_FUSFgKC6S663ftZngLHeCL4CU8vpgGNW.jpg

Pobierz
  • 127
  • Odpowiedz
@ihaha: wiesz, niektórzy wpierdzielą wszystko ze smakiem, byle się nie ruszało i nie uciekało z talerza :) Inni mają troszkę większe wymagania w tym względzie. Swoją drogą, u ciebie w domu tak się robiło mizerię?
  • Odpowiedz
a jeżeli człowiek ma tylko maczetę w kuchni i deskę do krojenia to ci wtedy?;)


@Arhus: To wtedy kroi cienko. Dłużej trwa, ale da się. Ja bym to cieniutko pokroił nawet siekierą.
  • Odpowiedz
wiesz, niektórzy wpierdzielą wszystko ze smakiem, byle się nie ruszało i nie uciekało z talerza :) Inni mają troszkę większe wymagania w tym względzie. Swoją drogą, u ciebie w domu tak się robiło mizerię?


@nocnica:
- Jak pan sobie życzy? Czy mamy wymieszać wszystko w wiadrze?
- Tak. Jajka na górze!

#pdk
  • Odpowiedz
@ihaha:

@rtone: rozumiem, że według Ciebie zbyt grubo pokrojona mizeria to powód żeby obrażać?

Lel, no a ona Cie obraża? Zwróciła Ci uwagę XD Jakby różowy Ci pomagał w jakimś typowo "męskim" obowiązku i by mu (jej) to całkiem nie wychodziło to też byś kłamał, że wszystko robi dobrze? xD

Ps. To serio nie jest mizeria, to ogórek że smietano.
  • Odpowiedz
@ihaha: Pewnie były pyszne te ogóreczki (mniam), aż narobiłeś mi smaka i poproszę niebieskiego żeby mi zrobił- nieważne jak grubo pokrojone, ważne, że dla mnie :)
  • Odpowiedz
@chalcymedes: jeśli nie akceptuje mnie kiedy jestem najgorszy to na pewno nie zasługuje na mnie kiedy jestem najlepszy

@yousouyou: tak

@MaxiimumR: to był najlepszy ogórek ze śmietano jaki jadłem, jakbyś widziała jak się LOSZCE (@mwitbrot:) świeciły oczy jak nie dostała swojej porcji XD kręciła nosem to nie ma :D!

@bylejaka: dokładnie! :)
  • Odpowiedz
@ihaha: Nieperfekcyjnie podane jedzenie ma zwykle w sobie najwięcej duszy i jedzeniowej "magii"! Garść tego, garść tego i szczypta tamtego i jest idealnie...

A najlepszą przyprawą jest po prostu... miłość. ()((oo))
  • Odpowiedz