Wpis z mikrobloga

Mirki od wczoraj chodzę wściekły, dzisiaj nie mogłem spać, tak mnie różowy wpienił... Stworzyłem takie cudo (pic rel) i oczywiście loszka kręciła nosem: "za grubo pokrojone" "za dużo śmietany" "ogórki zbyt wodniste" itd. #!$%@? mać, człowiek się stara, pomaga w gotowaniu, zrobi świetną mizerię to nie, bo za grubo pokrojone - super wsparcie w związku bulwo...

#gorzkiezale #gotujzwykopem #logikarozowychpaskow
ihaha - Mirki od wczoraj chodzę wściekły, dzisiaj nie mogłem spać, tak mnie różowy wp...

źródło: comment_FUSFgKC6S663ftZngLHeCL4CU8vpgGNW.jpg

Pobierz
  • 127
  • Odpowiedz
rozumiem, że według Ciebie zbyt grubo pokrojona mizeria to powód żeby obrażać? Mi nie chodzi o to, że mizeria jest spoko (według mnie jest, ale rozumiem, że jedni wolą inaczej zrobione - dla mnie ok) tylko o to, że po prostu wiecznie jestem krytykowany i niedocenianyw sposób, który w moim odczuciu przekracza pewne granice.

@abcde:
  • Odpowiedz
@ihaha: Nie wczytywałam się w komentarze. A jeżeli zawsze jesteś bezsensowinie krytykowany za pierdoły to może pora na poważną rozmowę a nie żale na mirko
  • Odpowiedz
Mówiłem, zwracałem uwagę na ten problem, ale niestety mój głos nie jest brany pod uwagę mam wrażenie, a z drugiej strony nie chcę robić awantur o ogórki, no bo szanujmy się ;/.


@abcde:
  • Odpowiedz
@ihaha: @mwitbrot: w rzeczy samej. Uwielbiam taką "pomoc" mężczyzny... Co mi po tym, że umyje łazienkę, jak wszędzie są mazy i wszystko jest matowe od niedokładnie spłukanego środka do czyszczenia, albo że rozwiesi pranie, jak wszystko wygląda, jak psu wyjęte z gardła i potem nawet uprasować się tego nie da. A jak zwrócisz uwagę to wielkie oburzenie, że przecież on się stara, ech ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
@Fahrenheit: dokładnie

@nocnica: widzisz różnicę między źle zrobioną pracą a "złym" pokrojeniem ogórków gdzie grubość nie wpływa to na efekt końcowy, bo smak jest dokładnie taki sam?
  • Odpowiedz
@ihaha: zamiast narzekać na dziewczynę naucz się kroić jak człowiek ,co chciałeś pochwał za zrobienie mizerii ,współczuje dziewczynie bo nawet nie można cie skrytykować bo już żale na wykop
  • Odpowiedz
@ihaha: to jest właśnie źle wykonana praca. Równie dobrze, mogłeś jej wręczyć obranego ogóra i kubek ze śmietaną, niech se macza i odgryza kęsy, co zresztą napisał @mwitbrot. Serio, jak nie chce ci się zrobić porządnie, to nie rób w ogóle. I nie, taka mizeria nie smakuje wcale tak samo, jak zrobiona właściwie - jak każda inna niedorobiona potrawa.
  • Odpowiedz