Wpis z mikrobloga

Mirki od wczoraj chodzę wściekły, dzisiaj nie mogłem spać, tak mnie różowy wpienił... Stworzyłem takie cudo (pic rel) i oczywiście loszka kręciła nosem: "za grubo pokrojone" "za dużo śmietany" "ogórki zbyt wodniste" itd. #!$%@? mać, człowiek się stara, pomaga w gotowaniu, zrobi świetną mizerię to nie, bo za grubo pokrojone - super wsparcie w związku bulwo...

#gorzkiezale #gotujzwykopem #logikarozowychpaskow
ihaha - Mirki od wczoraj chodzę wściekły, dzisiaj nie mogłem spać, tak mnie różowy wp...

źródło: comment_FUSFgKC6S663ftZngLHeCL4CU8vpgGNW.jpg

Pobierz
  • 127
  • Odpowiedz
@ihaha: Jaki #!$%@? delikatny XDDDDDD Powiedz mu, że #!$%@? ogórki pokroił,a ten się obrazi i pół mikro poinformuje ze jego dziewczyna to złośliwa suka, która zamiast loda w nagrodę zrobić, za to że chłopak się "starał", to wprost mu powiedziała, że źle zrobił mizerie xD
  • Odpowiedz
@ihaha: no bo #!$%@? za grubo pokrojone. Czlowieku mizerii nigdy nie zrobiles, że sie obrazasz o takie rzeczy? Ma racje, jak jest za grubo pokrojone to jest #!$%@? i nawet pies tego wtedy nie ruszy.
  • Odpowiedz
@ihaha: ja to bym się bardziej darła, że obrane w kostkę, hurr durr wartości odżywcze pod skórką ( ͡ ͜ʖ ͡) u nas się mizerię robi na tarce, a nie jakieś kostki ( ͡ ͜ʖ ͡)
ale w sumie to przykre, czasem też jestem taka świnia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@ihaha:
Nie no faktycznie za grubo xD. Ale nie kroj tak cienko jak szynke bo tak tylko cioty jedza. Ma chrupac ale miescic sie w gebie, to jest sekret.
  • Odpowiedz
człowiek się stara


@ihaha: Oj biedny ty, tak ładnie pokroiłeś ogórki i nikt cie ani nie pochwalił, ani nie docenił i jeszcze wymagania stawiają..
  • Odpowiedz
@Pommernstellung: Nie dostała, jak grymasi to niech #!$%@? samego kotleta z ziemniakami...

Oj biedny ty, tak ładnie pokroiłeś ogórki i nikt cie ani nie pochwalił, ani nie docenił i jeszcze wymagania stawiają..


@abcde: Nie rozumiesz Mysiu Pysiu, że nie chodzi o krytykę tylko o sposób w jaki została wykazana? Boże, solidarność jajników Wam się rzuca na mózg.
  • Odpowiedz