Wpis z mikrobloga

Po przeczytaniu komentarzy na głównej o islamie i muzułmanach pierwsze co mi przyszło na myśl, że ci najwięksi krzykacze pewnie nigdy nie spotkali żadnego muzułmanina nie mówiąc już o rozmowie z taką osobą. Podnoszą się głosy, że hurr durr islamu się nie integrujo, narzucają swoją kulturę etc. To ja wam teraz powiem jak to wygląda w Hanowerze. Mieszkałem kiedyś w ciapackiej dzielnicy tj Roderbruch i co dziwne największe bydło robili nasi rodacy a nie ci źli islamiści. Wieczne awantury i libacje alkoholowe to standard. Tymczasem u sąsiadów muslimów ani razu nie słyszałem żeby ktoś podniósł głos. Hurr durr muzułmanie się nie integrujo... Większość Polaków których poznałem tutaj na miejscu bułki by w piekarni nie kupiło, bo jedyne co potrafią powiedzieć to ficken i bier no i danke. Jak się pytasz takiego katola(oczywiście standardem jest odzież patriotyczna. Bóg, honor, ojczyzna) dlaczego nie mówi albo czemu się nie uczy niemieckiego jeżeli mieszka już tu to ci w 90% przypadków odpowie: "dlaczego mam się uczyć szwabskiego, niech oni się uczą polskiego hehe" Znam takie przypadki co mieszkają tutaj po 15 lat a ni w ząb niemieckiego, ale za to wie jak wyłudzić zasiłek z jobcenter. Na dworcu kolejowym 75% bezdomnych to Polacy którzy robią takie bydło, że aż się przykro robi jak się na to wszystko patrzy. W co drugim sklepie wiszą "listy gończe" za złodziejami, oczywiście w języku niemieckim i polskim. Po arabsku takich nie widziałem.

Czytając wykop można odnieść wrażenie, że Europa ma tylko problem z arabami a prawda do końca to nie jest.

#don #donbuldupi #islam #stoppolonizacjieuropy #neuropa #4konserwy #niemcy #emigracja
  • 26
@donmuchito1992: no ale nadal kurczę muzułmanie trochę więcej szkód robią, naprawdę próbujesz to porównać? Przecież tego się nawet zestawić nie da, wiadomo że w każdym społeczeństwie jest element... patologii, to chyba dobre słowo, ale muzułmanie mają ten odsetek największy + nie robią tego z przymusu a z chęci hm... dominacji?
@donmuchito1992: Ty wyrabiasz sobie zdanie o polakach na podstawie kilkunastu sebixów i januszy z raichu, ja wyrabiam sobie zdanie o muslimach na podstawie filmików z demonstracji. O sory, dodałbym jeszcze 9/11, obcięcie głowy angielskiemu żołnierzowi, ISIS, traktowanie kobiet kwasem, spanie z małymi dziewczynkami, faken trochę tego mógłbym wymienić... elo
@wykopnieta: Swoją drogą to nie rozumiem tego zjawiska. Dlaczego patologia wybiera przede wszystkim Holandię? Nawet moi dalsi znajomi, którzy w wolnych chwilach głównie się alkoholizują jeżdżą za pracą do Holandii. Znajomy Holender opowiadał mi, że Polacy raczej szacunku nie wzbudzają. Po pracy jedynie chleją i robią burdy. Szara strefa i mafie są zaś domeną Rumunów i oczywiście Polaków.