Wpis z mikrobloga

ej, a tak pomijając ze śpiewanie Barki jest po prostu żenujące, to w jaki sposób dokładnie szkaluje to kogokolwiek, ze wykop albo naprawalaptopow maja sie poczuć odpowiedzialni za ten haniebny czyn? co oni zrobili poza zaspiewaniem tej nieszczęsnej Barki? nie chce ich bronić, bo sama bym sie zaszyła w kat z zażenowania, gdybym to zobaczyła, ale czy wy nie przesadzacie? to jakies przestępstwo? bo nie kumam afery i nagle wywierania presji by oni ponieśli jakies konsekwencje. za co?

#pytanie #barka #wykopparty
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SScherzo: Nie, bo wiedziałem, że właśnie coś takiego się stanie, i nie wchodzę od czasu gdy widziałem ten filmik na główną. Ja od początku wiedziałem, że na to wroclawparty zleci się sama patologia, i ja wiedziałem, że to będzie wyglądać dokładnie tak jak wyglądało, no ale by wyciągać z tego konsekwencje? Meh.
  • Odpowiedz
  • 0
@XAIMEII: no wlasnie nie widze powodu, śpiewanie Barki nie jest zabronione ani tez raczej nie obraza tych słynnych uczuć religijnych dopóki nie śpiewali, ze JP2GMD, ale jakos nie słyszałam nic takiego
  • Odpowiedz
@XAIMEII:

wiedziałem, że na to wroclawparty zleci się sama patologia, i ja wiedziałem, że to będzie wyglądać dokładnie tak jak wyglądało


Gratuluję daru przewidywania, aczkolwiek sami ludzie jak i impreza nie mieli zbyt wiele wspólnego z patologią. Chociaż zależy jak ją definiujesz - możliwe że odmiennie rozumiemy to pojęcie.
  • Odpowiedz
@SScherzo: tu raczej nie chodzi o samą "Barkę" ale o kontekst. To co karachany chciały zwalić ja wykop, cały ten negatywny PR. Zobacz choćby na YT jak wpiszesz "wykop" . Obrażanie papieża stało się memem.
Tutejsi idioci i gimbazjusze to podchwycili.

Przypominam sobie jak kiedyś na fb gadałem z nowymi znajomymi w wieku ok 16-17/lat i temat zszedł na to czy wiedzą co to wykop? Jeden nie wiedział kompletnie, a
  • Odpowiedz
@SScherzo: w komentarzach, (a są ich setki) widać oburzenie. Podejrzewam, że wielu wykopowiczów chciałoby zobaczyć jakieś oświadczenie administracji. Wszyscy się teraz odcinają, a wcześniej ochoczo reklamowali spotkanie.
  • Odpowiedz