Wpis z mikrobloga

1.Mirki jako że dostałem skierowanie na badania a podejrzewam u siebie #rakcontent ( ͡° ʖ̯ ͡°)
pic: ! http://zapodaj.net/4afa3c09cebf3.jpg.html
2.Pomóżcie mi i napiszcie które dodatkowe badania sobie zaznaczyć aby wykluczyć wszystko co złe
3.Przy okazji małe #rozdajo
4.Do rozdania wentylator niebylejaki bo Hyundai
5.Plusujący 1 szansa
5.Odpowiedź na pytanie szansa nr 2
6.Zielonki nie grają
7.Losowanie jutro o 16.Nagroda wysyłana pocztą polską w ciągu 3 dni


#lekarz #hyundai #zlesieczuje #oszukujo
Pobierz psimel14 - 1.Mirki jako że dostałem skierowanie na badania a podejrzewam u siebie #ra...
źródło: comment_iDUZEBzyTdPfuFjQG4e8kdLUAczViBvZ.jpg
  • 75
@psimel14: A ile możesz zaznaczyć? I czy Ci refundują... bo jak nie, to to co lekarz kazał. A jak refundują, to proponuję: 1,3,275,295, 3640, 23, 33, 144, 338.... ostatnie z ciekawości. A reszta, bo możesz, a w sumie rzeczy typu białkomocz zawsze warto sprawdzić. Zdrówka życzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@psimel14: jak nie podasz czemu u siebie podejrzewasz, jakie masz objawy i jakie obciążenia rodzinne, to równie dobrze możesz sobie zaznaczyć wszystko. Tak podejrzewając wszystko to zrób to co wspomnieli wcześniej plus najważniejsze: 55 19 zamiast 3640, 31, 39, 163, 200. Zresztą na tej karcie brakuje markerów nowotworowych
Po pierwsze i najważniejsze - wizyta u lekarza rodzinnego i radze Ci zebys zaczal od tego. On będzie wiedział jakie badania są Ci potrzebne bo będzie mogl Cię ZBADAC i zebrać WYWIAD. Więcej niż te które Ci zaleci nie potrzebujesz. Szukanie pomocy w internetach to nie jest najlepszy pomysł. Podobnie jak robienie badań "bo tak ja/sąsiadka/babcia miała".

Ps za rozdajo dziękuje;)
@psimel14: Trochę za mało informacji aby coś zasugerować. CRP nie zaszkodzi. Z kolei PET daje czasem fałszywie pozytywne wyniki ze względu na bardzo dużą czułość. Poza tym chyba nie dostaniesz skierowania na PET jeżeli ,,tylko'' podejrzewasz u siebie chorobę.
@TP53: na pet ludzie już chorzy mają problem się dostać, prywatnie koszt kolo 4 tys
po 2 autorowi chyba wizyta u psychologa się przyda, badanie krwi nie wykrywa nowotworów wszystkich, może ci najwyżej dać wskazowke