Wpis z mikrobloga

1.Mirki jako że dostałem skierowanie na badania a podejrzewam u siebie #rakcontent ( ͡° ʖ̯ ͡°)
pic: ! http://zapodaj.net/4afa3c09cebf3.jpg.html
2.Pomóżcie mi i napiszcie które dodatkowe badania sobie zaznaczyć aby wykluczyć wszystko co złe
3.Przy okazji małe #rozdajo
4.Do rozdania wentylator niebylejaki bo Hyundai
5.Plusujący 1 szansa
5.Odpowiedź na pytanie szansa nr 2
6.Zielonki nie grają
7.Losowanie jutro o 16.Nagroda wysyłana pocztą polską w ciągu 3 dni


#lekarz #hyundai #zlesieczuje #oszukujo
psimel14 - 1.Mirki jako że dostałem skierowanie na badania a podejrzewam u siebie #ra...

źródło: comment_iDUZEBzyTdPfuFjQG4e8kdLUAczViBvZ.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@psimel14: Więcej konkretów. Jaki nowotór podejrzewasz? Bez tego to mozesz robić wszystko na chybił/ trafił. Chociaż i tak pewnie wyjdzie, że jesteś zdrowy i to tylko paranoja. Według google każdy ma nowotwór.
  • Odpowiedz
@psimel14: nie znam sie na badaniach, raku ani wentylatorach ale... #!$%@? cebule napiszesz ze zielonki nie grają to nawet 1 komentarza nie ma a wpis w gorących. Napisz to samo bez tego zielonki nie grają i zobaczysz jakich tu ekspertów medycyny poznasz...Ja #!$%@? byle coś za darmo
  • Odpowiedz
@psimel14: Jeśli masz obciążenia rodzinne, to dowiedz się jak jest z badaniami genetycznymi w Twoim województwie. W podkarpackim można wypełnić ankietę, wysyła się ją do Rzeszowa i jeśli stwierdzą, że jest ryzyko wystąpienia zmutowanych genów, to dostaniesz wezwanie na badania. Jak badania krwi potwierdzą to w zależności od tego jaki to gen dostaniesz dalsze skierowania na badania i wezwania na badania okresowe.
  • Odpowiedz
@psimel14: każdy kto ma raka ma robaki i candidę. Zrób badania na poziom wit D, pierwiastków, przeciwciała klasie IgG i IgM na obecność pasożytów m.in. igg toxocaroza. Nawet nie baw się w materiał w 1 próbie z kału, bo to jak w lotto wygrać że trafisz na robala. Badania tylko z 3 prób kału, najlepiej w labie felix, tu link http://www.laboratoriumfelix.com/badania,s,1.html materiał przyjmują "korespondencyjnie".
Odstaw cukier (melasa, syrop klonowy, miód, słodziki,
  • Odpowiedz
@psimel14: na chwilę obecną dostałeś badanie czynnościowe wątroby, więc bez niepotrzebej paniki. Z doświadczenia wiem, że tym sobie szkodę zrobisz. 5 lat temu, w licbazie jeszcze, powiększyło mi się chyba z 90% podskórnych węzłów chłonnych, więc internet -> diagnoza -> prawie depresja -> badania -> względny spokój, bo czysto -> węzły się powiększają kolejno, jak by w określonej kolejności -> ##!$%@? -> przez rok napady depresyjnopodobne, bo powiększały mi się dalej,
  • Odpowiedz
@psimel14: Cholesterol, kreatynina, białko całkowite, albumina i badanie ogólne moczu nie zaszkodzą, sprawdzisz, czy nerki są spoko, mnie raz właśnie przez mocz wyszło, że nerki trochę nie banglają do końca.
  • Odpowiedz
@rybak_fischermann: Teoretycznie masz rację, ale badań PET- ST czy PET- MR nie powinno się przeprowadzać profilaktycznie ot tak sobie. Wykonuję się je przede wszystkim w przypadku monitorowania stanu po leczeniu nowotworu, poszukiwaniu źródeł rozsiewu, poszukiwaniu ognisk niewidocznych na innych badań czy w leczeniu horób kardiologicznych lub neurologicznych. Profilaktyczne badanie jest chyba ostatnim wskazaniem ku temu. W takim przypadku, gdy podejrzewa się nowotwór w pierwszej kolejności powinno się przeprowadzać inne badania,
  • Odpowiedz
@grodzimil:ziarnica złośliwa na żadnym badaniu krwi ci nie wyjdzie, a to najpopularniejszy nowotwór atakujący węzły chłonne.

Ważne, że okazało się, że jesteś zdrowy. Kumplowi się też węzły kolejno powiększały i malały. Ogólnie jak coś się powiększa i maleje, to jest OK, szczególnie, jak się powiększa relatywnie szybko. Problem jest wtedy, jak węzeł powoli rośnie i nie chce maleć, to jest powód by się zbadać, zapisać na leczenie i po paru miesiącach
  • Odpowiedz