Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Popełniłem moją pierwszą gre na Androida i chciałbym Wam ją pokazać.

Podstawą jest trening/test szybkiego pisania. Gra podzielona jest na dwa tryby rozgrywki: trening i prawowita Gra (survival)
W treningu mamy: 4 poziomy trudnośći po 6 testów każdy
W Grze poza zmiana prędkości co 20 znaków bonusy typu zamrożenie, bomba,przewinięcie znaków za portal,życie (-1 za pomyłke), spowolnienie prędkości znaków.

Do tego wyniki z treningu są zapisane w konkretnym teście
Wyniki z Gry są zapisane w menu głównym

Zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

link

#android #androiddev #szybkiepisanie #gamedev
  • 7
@Seba_Seba_Seba: ok to co mi nie pasuje testując aplikacje 15 sekund. Klawiatura mogła by być ta która mamy zainstalowaną w telefonie, granie w orientacji pionowej (nie potrafię pisać dwoma paluchami), miałem niby 2x pudło, a dobrze trafiłem w przycisk, wiec chyba odczyt liter jakie klikam jest jebniety.
@PanKtos: dzięki za odpowiedź,
Zastanawiałem się nad tym która opcja będzie lepsza i wybrałem własną klawiaturę (względy estetyczne)... chociaż nie wykluczam wrzucenia w swoim czasie zwykłej jako dodatkowa opcja.
co do pudła można pomylić się na drobnej różnicy między zero a "O" (różnica szerokości jest za mała) na ten czas właśnie to może być przyczyną. Reszta liter powinna się zgadzać.

Co do orientacji dodam pionową tylko to wymaga zmian wyglądu aplikacji
@PanKtos:
Hm. Nie mogę powtórzyć tego błędu... jeśli Uda się to Tobie to byłoby super bo rozwiałobyś moje wątpliwości... Jak to mawia powiedzenie: "u mnie działa" ;) i niestety z tego powodu ciężko mi cokolwiek stwierdzić...

2 błędy pod rząd (jeśli dobrze zrozumiałem) mogły powstać w wyniku przypadkowego kliknięcia zanim kliknąłeś prawidłowy przycisk wdarł się inny a po nim P już nie weszło. Jeśli to odpada to mam niezłą zagadkę :)