Wpis z mikrobloga

Ostatnio usiadłem sobie i z nagłego przypływu nostalgii oraz ciekawości obejrzałem kilka nowszych odcinków kiepskich na tej słynnej ipli. Po seansie usiadłem i normalnie zrobiłem smutną żabę.jpg
#!$%@?, #!$%@? chyba najlepszą komedię, jaka wyszła w tej smutnej jak #!$%@? emerytowanej dziwki trzeciej erpe. Ferdek z wesołkowatego, wąsatego cwaniaka zamienił się w ponurego, januszowatego żula, na którego aż przykro patrzeć. Boczkowi chyba w jego rzeźni wycięli trzy czwarte mózgu i obsypali mrówkami, bo non stop rży jak debil. Paździoch z chciwej, bazarowej mendy zamienił się w szalonego naukowca rodem z kiepskiej kreskówki. Halina w kółko powtarza dwa słowa, a Mariola ze zwyczajnej karyny zamieniła się w nadętą szmatę co wyżej sra niż dupę ma. A co do innych rzeczy, i rucham psa jak sra. Pamiętacie Mocnego Fulla? To zapomnijcie. W nowych odcinkach piwo nie istnieje, łoi się tylko wódę i to w takich ilościach, że niejedna rosyjska wioska wpadłaby w kompleksy. Głupkowato-absurdalne dialogi? Nie ma czegoś takiego. Bohaterowie rozmawiają, i rucham psa jak sra. przepraszam, DRĄ NA SIEBIE MORDY, a cały humor polega na wzajemnym kazaniu sobie wykur, i rucham psa jak sra. znaczy wypierdzielać i rzucaniu do siebie ciężkimi sucharami o rydzyku. Scenariusz? Powiedzcie pa pa wykręconym pomysłom ferdka na biznesy i mocno losowym przypadkom trafiającym się Kiepskim i ich sąsiadom. Fabuła teraz składa się głównie z chlania wódy, darcia na siebie mord, i rucham psa jak sra. i z dupy wziętych piosenkach i #!$%@? wstawkach na greenboksie. #!$%@?, nawet patrzenie na to coś sprawia ból. Wszyscy bohaterowie wyglądają, jakby codziennie chodzili do solarium na minimum pół godziny, wszystko jest pociągnięte jaskrwawymi kolorami, a konstrast jest taki, że po prostu wypala oczy. Generalnie serial zmienił się z świetnego, lekkiego sitcomu wyśmiewającego się z polaków-cebulaków w #!$%@?-wie-co pod tytułem "sceny z życia miejskiej patologii".
A ja tak sobie siedzę i jako fana "świata według kiepskich" nawet nie boli mnie dupa z tego powodu. Jest mi po prostu smutno w #!$%@?, bo czuję się, jakby ktoś wyrwał mi kawałek wspomnień z dzieciństwa, rzucił je o glebę, podeptał, a na końcu puścił na nie soczystą melę.

#heheszki #takaprawda #truestory #pasta #mowiejakjest
Pobierz
źródło: comment_C2F6uohQQPxT3aB5kKcsfWcSCmzwox6R.jpg
  • 8