Wpis z mikrobloga

Obrona na 5! I od dzisiaj magister europeistyki na prywatnej Wyższej Szkole Europejskiej w Pcimiu powiat Myślenicie () (dumna!)

Ale mam bekę na fejsie z dziesiątek osób bardzo z siebie "dumnych" :) Intryguje mnie nieświadomość faktu, ich osiągnięcie jest żadne i zarazem zazdroszczę, że takie drobiazgi, taka formalność jak ukończenie gównokierunku na gównouczelni potrafi spełnić najgłębsze ambicje tylu podludzi.

Nie wiem, jak można sobie tak nisko stawiać cele. Biedni ludzie.

Jeśli chodzi o mnie (studiuję prawo), zdanie nawet najtrudniejszych egzaminów zbytnio mnie nie rajcuje i nie mam potrzeby tego "opijać". Ukończenie studiów i dostanie się na aplikację to dla mnie absolutne minimum, jakie sobie stawiam. Dopiero jej ukończenie i zdanie egzaminu zawodowego może być okazją do skromnego świętowania, ale moje cele i tak są o wiele bardziej ambitne.

#studbaza #oswiadczenie #bekazpodludzi #prawo
  • 59
  • Odpowiedz
@StudiujePrawo: No to się jeszcze zdziwisz w życiu panie prawniku. Bo ja chlałem chlałem całe studia. Po każdym egzaminie. Przed trzema zresztą też. Teraz dobra praca i dobra płaca (bo polibuda ;). A z prawnikami jest ten myk, że nadprodukcja jest spora i gówno się zarabia. Z dwóch znajomych po prawie ( na studiach kij w dupie i pogarda dla zwierząt z polibudy) jeden #!$%@? praca a drugi rzucił to
  • Odpowiedz
  • 3
@StudiujePrawo: po aplikacji tez gowno bedziesz mial. uwierz. bawilem sie w to. na szczescie szybko zmienilem branze. prawo to obecnie gownokierunek bez przyszlosci.

a najbardziej mi sie smiac chce jak dostaje podania i cv moich bylych znajomych z aplikacji. kije w dupach, a tu tak marnie teraz
  • Odpowiedz
@StudiujePrawo: Wpis moj bedziebez zadnego bolu dupy, bo doskonale wiem e jaki sposob tworzy sie wartosciowanie danych kierunkow i jak zostal wytworzony dany elitaryzm. Prawo to gowno xD niewielu absolwentow prawa znajduje prace w zawodzie, to po pierwsze. Po durgie - ich wiedza jest scisle okrojona do danego wycinku rzeczywistosci spolecznej, przy czym nie maja zielonego pojecia o determinizmach pewnych zachowan sprawczych. Trzy - liczba zajec na prawir jest zdecydowanie
  • Odpowiedz
@StudiujePrawo: poczytaj dalej to sie dowiesz skad. Popelnilem teraz blad, gdyz odnioslem poziom egzminow do wlasnych umiejetnoaci, musze w koncu przestac zakladac zmiennosc perspektyw:(
  • Odpowiedz
@StudiujePrawo: jezeli uwazasz, ze socjologia jest gownem(zapewne nie majac o niej zielonego pojecia) to Ci #!$%@? gratuluje xD nie bede Cie nawracal z Twojej niewiedzy, kazdy glupek w swiecie ulatwia mi droge do kariery ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Matioz: BADAWCZEJ, PODKREŚLAM, BADAWCZEJ XDD

niewielu absolwentow prawa znajduje prace w zawodzie,

po socjologii za to się przelewa xDD o choi co ja czytam
  • Odpowiedz
@lmh_: sprawdz sobie kolego rozkład pracy osob z magisterka z socjo ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiekszosc pracuje w mediach,pr, dziennikarstwie, czy polityce. Niewiele osob pracuje w maku badz wgl ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiscie mowieo tych lepszych uczelniach, nie jakiejś Nysie. Jak znajdę to podeślę badania
  • Odpowiedz
@StudiujePrawo: cumplu, nawet nie wiesz co gadasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) zyj sobie w swojej nieswiadomosci a potem spedz cale zycie przy biurku jako mlodszy asystent Xd ja mam ciekawsze(i lepiej platne) rzeczy do roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale dziekuje, ze jestes, w koncu nikt tak nie zapewnia beki jak student prawa bez masci na bol dupy :D
  • Odpowiedz