Wpis z mikrobloga

Obrona na 5! I od dzisiaj magister europeistyki na prywatnej Wyższej Szkole Europejskiej w Pcimiu powiat Myślenicie () (dumna!)

Ale mam bekę na fejsie z dziesiątek osób bardzo z siebie "dumnych" :) Intryguje mnie nieświadomość faktu, ich osiągnięcie jest żadne i zarazem zazdroszczę, że takie drobiazgi, taka formalność jak ukończenie gównokierunku na gównouczelni potrafi spełnić najgłębsze ambicje tylu podludzi.

Nie wiem, jak można sobie tak nisko stawiać cele. Biedni ludzie.

Jeśli chodzi o mnie (studiuję prawo), zdanie nawet najtrudniejszych egzaminów zbytnio mnie nie rajcuje i nie mam potrzeby tego "opijać". Ukończenie studiów i dostanie się na aplikację to dla mnie absolutne minimum, jakie sobie stawiam. Dopiero jej ukończenie i zdanie egzaminu zawodowego może być okazją do skromnego świętowania, ale moje cele i tak są o wiele bardziej ambitne.

#studbaza #oswiadczenie #bekazpodludzi #prawo
  • 59
  • Odpowiedz
@StudiujePrawo: wiesz to reakcja obronna bo zaburzasz ich świat i reguły w nim panujące. ale w głebi duszy wiedzą że masz racje i liczy się tylko prawo i medycyna a nie ta ich informatyka.
  • Odpowiedz
@StudiujePrawo: Zawsze jak widze Twojego posta to ide szybko zrobic popcorn bo wiem, ze bedzie niezly #boldupy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzymaj tak dalej, piona ( ͡ ͜ʖ ͡)

W CV nie zapomnij sobie wpisac do jezykow obcych laciny xD
  • Odpowiedz