Wpis z mikrobloga

@MrXavery: > Nie będę udowadniał przez internet tego czy słucham danego gatunku bo to jest po prostu śmieszne

XDDD sztuka retoryki, nie ma co, człowiek Cię prosi o konkrety (wystarczyłyby dosłownie trzy-cztery kapele, ale widać dla przeciętnego wykopka-słuchacza wszystkiego i niczego to zbyt wiele,) a Ty zaczynasz ukradkiem się wycofywać :D
  • Odpowiedz
@MrXavery: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
o k---a. sam prosisz żebym ci linkował rzeczy, które uważam za wartościowe a sam tego nie chcesz zrobić xDDD.
to, ze nie potrafisz się doszukać "melodii" to ostateczne potwierdzenie mojej tezy, że jesteś plebem, dziękuje
  • Odpowiedz
@KurtGodel: Chciałem po prostu usłyszeć to co ty uważasz za wartościowe. Nie moge tego skrytykować? Moge
O K---A JAKI ZE MNIE WYRAFINOWANY KONESER EDMU. ŻADNE TAM HARDSTAJLE. TYLKO PRAWDZIWY DEEP HOUSE.

  • Odpowiedz
@MrXavery:

zglitchowana perkusja która nawet bitu dobrego nie tworzy

xDDDDDD lol
właśnie na tym polega problem pleba, że jest uwięziony w schematach i z góry oczekuje, że muzyka będzie taka jak on chce, a nie potrafi odnaleźć wartościowych rzeczy tam gdzie jego gust i wyobrażenia są wystawione na próbę. lepiej słuchać prymitywnego hardstyle'u i obrażać się jak ktoś słusznie nazywa te muzykę gównem xD
  • Odpowiedz
@reas0n:

2015

ten emocjonalny stosunek do muzyki

lol. mówienie o takich gówienkach produkowanych taśmowo przez nażelowanych dzieciaczków, że mają dusze to jakiś wyższy poziom upośledzenia xD
@MrXavery: jak można mieć 30 lat i spamować lenny faceami i słuchać hardstyle ;/
  • Odpowiedz