Wpis z mikrobloga

@Nija: wiem, że mężczyzna musi być przygotowany na każdą sytuację, by pokazać swoją męskość. Ale czy przy zepsutym aucie bądź Solarisie przyda Ci się scyzoryk? Chyba że szykujesz się na nagłe porwanie i wywózkę do puszczy, ale wtedy, to przydałby Ci się jeszcze łuk. Paznokcie tym ścinasz w wolnym czasie? Nie mam pomysłu, po co Ci to :P
A tak całkiem poważnie: do czego używacie tych noży? Dla mnie byłby to zbędny balast. Nie potrafię sobie nawet wyobrazić sytuacji, w której potrzebowałbym noża w drodze do pracy czy na randkę w sobotni wieczór.

Wspomniane Paczkomaty? Paczkę można kluczem otworzyć na miejscu lub scyzorykiem w samochodzie minutę później. Drugie śniadanie? Te się przygotowuje w domu.
@ChocolateThunder:
1. Paczki przyjszły do firmy, 4x kamera HD - wszystko w szatańskich blistrach - ciach , ciach i po sprawie.
2. Kebabik w mieście dostępne tylko plastikowe sztućce - pokrój plastikiem trochę i nerwicy można dostać...mam swój nóż.
3. w robocie zaprawiałem kabel sieciowy - ucięcie , ściąganie izolacji to igraszka.
4. piwko po robocie - nie szukam kluczy, innej butelki, nożem najwygodniej otworzyć.
5. Wycieczka niemieckich turystów - dopadłem